Szukaj

Drew Manning, trener fitness, przybiera na wadze 35 kilo, aby wczuć się w sytuację swoich otyłych klientów

Pewien trener amerykański, ze stanu Utach, ma misję. Otóż, postanowił on bardziej poznać sytuację swoich klientów. Jego metoda? Przybrać na wadze 70 funtów (około 35 kilogramów), dzięki niezdrowej diecie i braku aktywności fizycznej.Co więcej, trener ten ma zamiar wrócić do swojej wagi po tym zabójczym eksperymencie.

Drew Manning przybrał na wadze, aby poznać na własnej skórze to, czego doświadczają jego klienci w czasie sesji treningowej z instuktorem fitness.

Jego misja “Fit2Fat2Fit,” zaczęła się w maju. Dieta, na którą przeszedł, to tłuste jedzenie, smażone, napoje gazowane, płatki zbożowe z dużą zawartością cukru, i więcej, jeszcze więcej…

Na początku listopada, Drew Manning chce ruszyć w drogę powrotną – czyli stracić zbędne kilogramy i wrócić o własnych siłach do dawnej, wspaniałej formy.


Żona naszego eksperymentatora, Lynn Manning, zwierza się w ABC News, że nowi klienci jej męża zawsze mówią mu to samo: nie rozumiesz, jak to jest. Nigdy nie byłeś otyły. Nigdy nie miałeś tego uzależnienia.

I uczciwie mówiąc – mają rację. Nigdy nie musiałem się martwić o swoją formę, nigdy nie musiałem walczyć z nadwagą, tak więc, jest to pierwszy raz w moim życiu. Pomyślałem sobie po prostu, dlaczego nie spróbować zrozumieć, przez co przechodzą moi klienci,
wyjaśnia Drew Manning w Deseret News.

Trzydziestoletni trener dokumentował swoje pierwsze kroki w misji Fit2Fat2Fit na Twitterze i na swojej osobistej stronie. Aktualności, które tam zamieszcza, to zdjęcia jego nowego – otyłego ciała – skala lenistwa oraz dieta.

Komentarze do: Drew Manning, trener fitness, przybiera na wadze 35 kilo, aby wczuć się w sytuację swoich otyłych klientów

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz