Szukaj

Odchudzanie przed ślubem

Ślub niebawem, a Ty w panice oglądasz się w lustrze i wiesz, że do ideału nieco jeszcze brakuje. Wyśniona sukienka wisi w szafie, nadal lekko się nie dopina, waga wciąż nie wskazuje satysfakcjonującego wyniku. Podpowiadamy, jak poradzić sobie z niechcianą fałdką bez konieczności nadwyrężania zdrowia i ryzyka odwodnienia organizmu.

Odchudzanie przed ślubem


Dieta cud a skutki

Każda drakońska dieta wpływa negatywnie na nasz organizm. Szybka utrata wagi powoduje równie szybki przyrost wówczas, gdy powrócimy do dawnych nawyków. Kończy się to efektem jojo, którego trudno się pozbyć. Ten rodzaj diety może także odwodnić organizm. A to tylko wpływa negatywnie na cerę, włosy i paznokcie, nie skutkując wcale chudnięciem.


Nawadniać, ale jak?

W odchudzaniu ilość przyswajanej wody jest tak samo kluczowa, jak dobór odpowiednich pokarmów. Woda oczyszcza nasz organizm, wypłukuje niepotrzebne pozostałości w jelitach, usprawnia trawienie, zapewnia harmonijny obieg płynów w organizmie. Pij wodę, soki samodzielnie wyciśnięte z owoców (nie za dużo!) oraz wspomagaj gospodarkę wodną składnikami, które pomogą w prawidłowym funkcjonowaniu.

Dobrze jest wspomóc się naturalnymi suplementami diety, ale trzeba wybrać je mądrz. Szukaj takich, które zawierają niezbędne mikroelementy, są lekkostrawne, dobrze się wchłaniają oraz mają w sobie składniki, które trudno spotkać w pokarmach, a wspierają przemianę materii. Koniecznie też sięgnij po te, które pozbawią organizm toksyn. Dzięki oczyszczeniu, łatwiej będzie osiągnąć pożądany skutek w odchudzaniu.

Do nowinek na rynku należy suplement Acaiberry Slim, który swoją nazwę wziął od głównego składnika, jagody Acai. Egzotyczny owoc od jakiegoś czasu cieszy się dużym zainteresowaniem dietetyków, ze względu na nagromadzenie składników, które oprócz wspierania odchudzania, mają dobroczynny wpływ na cały organizm.


Jagoda Acai pochodzi z Brazylii, z puszczy amazońskiej. Brazylijski „cud odżywczy” zawiera w sobie całą gamę niezbędnych składników: od witamin B1, B2, B3, witaminy E, witaminy C, przez minerały, takie jak fosfor, wapń, potas, aż po niezbędne nienasycone kwasy omega 3 i 6 oraz całą gamę antyoksydantów.

Owoc wzbogaca organizm w niezbędne dla harmonijnego funkcjonowania składniki i poprawia ogólną kondycję organizmu: wspomaga pracę mięśni i oczyszczanie organizmu z toksyn, stymuluje procesy trawienne, usuwa zmęczenie, reguluje poziom cukrów i tłuszczów w organizmie oraz przyspiesza metabolizm. Dodatkowo przeciwutleniacze zawarte w owocu opóźniają proces starzenia, wpływają odżywczo na cerę oraz normalizują gospodarkę hormonalną.


W Acaiberry Slim wykorzystano dobroczynne właściwości jagody Acai, ale składnik ten uzupełniono o zieloną herbatę i leucynę, które poprawiają metabolizm. Suplement jest sprzedawany w aptekach w formie saszetek rozpuszczanych w wodzie, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w procesie oczyszczania organizmu i wspomaganiu trawienia.

Preparat jest naturalny, nie wprowadza do organizmu żadnych chemicznych substancji, które sztucznie wspomagają odchudzanie. Bazując na właściwościach jagody Acai, daje uczucie nasycenia, poprawia energię i witalność, zapobiega zakwaszeniu mięśni i zapewnia ich lepszą wydajność. To ważne, ponieważ każda dieta musi iść w parze z aktywnością fizyczną, a początki na siłowni zwykle wiążą się z tzw. zakwasami.

Kompleksowe działanie suplementu to zasługa składników uzupełniających jagodę Acai. Wśród komponentów można znaleźć jeden z najważniejszych aminokwasów, leucynę, która wspomaga syntezę białek mięśniowych, redukując tym samym tkankę tłuszczową; wyciąg z zielonej herbaty, który oczyszcza organizm; inulinę, która zmniejsza skłonność do zaparć; witaminę C, która wspomaga metabolizm tłuszczów, cholesterolu i kwasów żółciowych; sprzężony kwas linolowy C.L.A., który wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz przemianę materii.

Nie tylko przed ślubem

Podczas diety przedślubnej warto przyjrzeć się krytycznie naszym żywieniowym nawykom. Odchudzanie to nie tylko kwestia ładnego wyglądania w sukience. Nowy etap w życiu warto wesprzeć dobrymi praktykami - nie ograniczajmy się tylko do wyglądu. Spróbujmy globalnie pomyśleć o swoim zdrowiu, wszak dobra kondycja organizmu to także dobre samopoczucie, ładna cera, siła do działania i harmonijne funkcjonowanie naszego ciała.

Komentarze do: Odchudzanie przed ślubem

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz