Szukaj

Poznaniacy dowiedzą się, jak trenować świadomie

Poznańskie centrum fitness Fabryka Formy jako pierwszy klub w Polsce uruchomił innowacyjny program MYZONE, który umożliwia monitorowanie sportowych i zdrowotnych wyników osiąganych podczas treningów. Wszystkie możliwości nowego systemu, a także ogólne korzyści związane z dbaniem o urodę i utrzymaniem zdrowego stylu życia Fabryka Formy zaprezentuje 8 listopada podczas specjalnego Dnia Otwartego.


Brak czasu, motywacji i trudne do zmierzenia efekty – to kluczowe problemy, jakie zniechęcają nas do uprawiania sportu. Są jednak sposoby na to, aby na bieżąco obserwować osiągane podczas treningów wyniki, a dzięki temu motywować się do dalszej pracy.

Co istotne, poprzez ten system możemy ćwiczyć w pełni świadomie, tym samym w kontrolowany sposób osiągać cele. Sprawdzony za granicą, a wchodzący właśnie na polski rynek program MYZONE to zaawansowany system telemetryczny, który regularnie monitoruje tętno, liczbę spalanych kalorii, czas aktywności sportowej i tzw. punkty za wysiłek użytkownika dzięki specjalnemu paskowi i bezprzewodowej technologii.

Urządzenie posiada specjalny układ pamięci, który umożliwia zapamiętanie do 16 godzin aktywności ruchowej właściciela sprzętu. Wszystkie te dane są bezprzewodowo i automatycznie pobierane i zamieszczane w systemie, gdy tylko użytkownik pojawi się w zasięgu specjalnej konsoli. Dzięki temu odnotowywane są treningi odbywane przez niego nie tylko na siłowni, lecz także w domu czy na świeżym powietrzu, a efekty i wszelkie szczegóły związane ze zdrowiem uczestnika programu możliwe do sprawdzenia na bezpłatnej stronie internetowej.


Od teraz możemy w pełni monitorować postępy czynione przez naszych Klubowiczów nie tylko w klubie fitness, lecz także poza nim. System MYZONE znacznie bardziej motywuje do działania, bo rezultaty ćwiczeń użytkownik może też kontrolować samodzielnie, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Nasi trenerzy z kolei dzięki dostępowi do tych informacji mogą udzielać naszym Klubowiczom jeszcze bardziej trafnych wskazówek dotyczących treningu – wyjaśnia Alicja Liczba, Dyrektor Marketingu i PR w Fabryce Formy.


Po zalogowaniu się na swoim indywidualnym koncie internetowym każdy użytkownik programu może sprawdzić liczbę spalonych kalorii, prześledzić swoje wyniki, a nawet przeanalizować profesjonalne wykresy obrazujące osiągnięte efekty. Znacznie ułatwia to opracowanie nowych treningów i zdobywanie jeszcze lepszych rezultatów.    

Aby w pełni ukazać istotę i podstawowe założenia programu MYZONE przeprowadzamy dla naszych klubowiczów cykl prezentacji wzbogaconych o wykłady fizjologa sportu z Poznańskiego Ośrodka Sportu. Z kolei na 8 listopada zaplanowaliśmy w Fabryce Formy Dzień Otwarty, podczas którego wszyscy zainteresowani dowiedzą się, co należy zrobić, aby dbanie o urodę, zdrowie, sprawność i kondycję było jeszcze bardziej efektywne – mówi Alicja Liczba z Fabryki Formy. Dodatkowo dla gości, którzy pojawią się podczas Dnia Otwartego, specjalne niespodzianki przygotowała Fabryka Przyjemności – Strefa Wellness&Spa poznańskiego klubu fitness.

Dzień Otwarty w Fabryce Formy odbędzie się 8 listopada w Kinepolis przy ul. Bolesława Krzywoustego 72. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00.

***
Fabryka Formy SA od 2009 r. prowadzi działalność w obszarze Fitness&Wellness. Od 2011 r. jest notowana na rynku NewConnect jako jedyna firma z branży fitness w Polsce. Przyjęty model biznesowy zakłada budowę nowoczesnej sieci centrów fitness pod nazwą Fabryka Formy. Obecnie spółka prowadzi jeden z najnowocześniejszych klubów sportowych w Poznaniu – Fabryka Formy – Centrum Fitness. Już wkrótce firma otworzy swój kolejny klub sportowy w Galerii Sucholeskiej oraz na przełomie roku 2012/2013 w Galerii Mallwowa.

Komentarze do: Poznaniacy dowiedzą się, jak trenować świadomie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz