Szukaj

Wpływ wody na alergie skórne

Podziel się
Komentarze0

lergie to plaga naszego społeczeństwa. Każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę dotkniętą tym problemem. Powód jest jeden - zanieczyszczenie środowiska. Będzie tylko gorzej, bo przecież nasze środowisko samo się nie oczyści, a my codziennie torpedujemy je milionami śmieci. A każdy taki odpadek to znowu miliony związków chemicznych, które wracają do nas w jedzeniu, które spożywamy, w powietrzu, którym oddychamy oraz w wodzie, którą pijemy i której używamy do kąpieli.Problem wody jest tym najbardziej palącym, ponieważ pomimo tego, iż nasza planeta składa się w ¾ z wody, jednak woda pitna, to tylko niewielki procent, który ciągle się zmniejsza. A przecież bez czystej wody nie ma życia. Brudna woda może spowodować wiele spustoszeń w organizmie ludzkim. Jest również najczęstszą przyczyną alergii skórnych.

Można się spotkać z głosami sprzeciwu - wiele osób powie, że przecież nie używają wody z rzeki czy z jeziora. Woda jest czysta - za to płacimy duże pieniądze oczyszczalniom ścieków. Nie wszyscy wiedzą jednak, że woda w tego rodzaju przedsiębiorstwach oczyszczana jest za pomocą filtrów mechanicznych, które sprawiają, że woda jest klarowna, ale nie czysta. Dezynfekcja polega na dodaniu do wody chloru, który owszem zabija bakterie, ale jest rakotwórczy. Tak więc o wodzie, która codziennie leje się litrami z naszych kranów - nie można powiedzieć, że jest czysta.


Jak radzić sobie z tą ogromną ilością związków chemicznych, które atakują naszą skórę podczas każdego kontaktu z wodą? Istnieje bardzo proste rozwiązanie. KDF (Kinetic Degradation Fluxion) Process Media. Jest to wełna typu miedź-cynk o wysokiej czystości, która redukuje zanieczyszczenia w wodzie przy użyciu reakcji utleniania/redukcji (redoks). Wełna zaprojektowana jest tak aby redukować lub usuwać chlor i rozpuszczalne metale ciężkie. KDF Process Media jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny.

KDF redukuje lub usuwa chlor, żelazo, siarkowodór, ołów, rtęć, węglany wapnia, magnez, chrom, bakterie algi i grzyby. Elektrony są wymieniane z zanieczyszczeniami, zamieniając je w niegroźne elementy. Podczas tej reakcji, elektrony są przenoszone między cząsteczkami i nowe (niegroźne) elementy są tworzone.

KDF może usuwać ponad 99% wolnego chloru elektrochemicznie, poprzez redukcję rozpuszczonego chloru w postaci gazowej do jonów chlorkowych rozpuszczalnych w wodzie. KDF zabija bakterie przez bezpośredni kontakt elektrochemiczny i tworzenie się na krótko rodników hydroksylowych i nadtlenku wodoru, które to oba zakłócają funkcjonowanie mikroorganizmów.

Na rynku polskim pojawiają się pierwsze produkty zawierające KDF, które mają nam pomóc w walce z zanieczyszczoną wodą. Zdrowie jest najważnWiejsze, warto więc zainteresować się tym tematem.

Komentarze do: Wpływ wody na alergie skórne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz