Szukaj

Tajny sposób na aborcję

Podziel się
Komentarze25

Przyjęcie od 8 do 16 tabletek mizoprostolu (w Polsce znanego jako Cytotec) między siódmym a dziewiątym tygodniem ciąży wywołuje poronienie - pisze "Życie Warszawy".

Gazeta twierdzi, że organizacje feministyczne polecają lek na wrzody jako środek aborcyjny. Korzystają z niego kobiety, które chcą dyskretnie i tanio usunąć ciążę.

Najważniejszymi przyczynami popularności leku są łatwość użycia i dyskrecja, jaką zapewnia kobietom jego stosowanie - pisze dziennik. Lek kosztuje ok. 600 złotych i nietrudno namówić gastrologa na jego przepisanie.


Organizacje kobiece oodkreślają, że na skutek zabiegów niebezpiecznego przerywania ciąży umiera co roku prawie 80 tys. kobiet, a tysiące innych doznają trwałych obrażeń. Dlatego stosowanie Cytotecu uznają za wybór mniejszego zła i reklamują na swoich stronach internetowych.

Komentarze do: Tajny sposób na aborcję (25)

tomek
~tomek 30-09-2005 22:04

Feminizm za aborcją

24

Dlaczego feministki propagują wciąż nowe srodki przerywania ciąży. Mogłyby się zająć opieką nad kobietami, które są w trudnej sytuacji a nie proponowac pigułki.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (24)
Pokaż cały wątek (24)
bbasia
~bbasia 02-04-2007 20:15

bezmózgi

1

Przecież każdy z nas był 2-3 tygodniową ciążą,czyli nie byliśmy ludżmi?to kim?w którym momencie stajemy się nimi?dlaczego niezdolne do samodzielnego życia maluchy uważa się za "nie ludzi"?ile jest osób w szpita... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze