Szukaj

Intymna pielęgnacja w trakcie menopauzy

Podziel się
Komentarze0

Świąd i podrażnienie zewnętrznych okolic intymnych – to  dolegliwości, które mogą być powszechne w trakcie menopauzy. Właściwa intymna pielęgnacja przy pomocy nowego dermo kosmetyku w żelu z linii Trivagin pozwoli o nich zapomnieć.

Intymna pielęgnacja w trakcie menopauzy


Intymne niedogodności, na jakie często cierpią kobiety na początku i w trakcie menopauzy to problemy w trakcie współżycia i zwiększenie podatności na podrażnienia i infekcje objawiające się pieczeniem i świądem.

Te dolegliwości mogą być dodatkowo potęgowane przez przyjmowanie leków przeciwuczuleniowych, stosowanie mydeł, nieodpowiednich lubrykantów, a nawet używanie perfumowanego papieru toaletowego.

Trivagin żel na świąd zewnętrznych okolic intymnych

- W walce ze świądem okolic intymnych w trakcie menopauzy polecam żel Trivagin. To skuteczny dermo kosmetyk do pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych dla kobiet podatnych na nawracające infekcje i towarzyszący im świąd. Jego efekt to natychmiastowa ulga i zniesienie uczucia świądu i podrażnienia. Można go stosować do łagodzenia objawów intymnego dyskomfortu zanim nastąpi właściwe leczenie zalecone przez lekarza, w jego trakcie oraz po zakończeniu leczenia – mówi Agata Chodakowska, Product Manager.


Żel Trivagin jest szczególnie polecany w trakcie menopauzy, gdyż zawiera m.in. Fucogel o działaniu łagodzącym oraz prebiotyk, który stymuluje odbudowę flory bakteryjnej i utrzymanie właściwego pH zewnętrznych narządów płciowych.

Trivagin żel antyświądowy z prebiotykiem dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

W linii Trivagin dostępny jest również probiotyk doustny Trivagin z bakteriami kwasu mlekowego w opakowaniach 10 oraz 20 kapsułek.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych - Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji - Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO - przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Komentarze do: Intymna pielęgnacja w trakcie menopauzy

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz