Szukaj

15 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Podziel się
Komentarze0

Już od 22. lat obchodzimy w Polsce Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jest to wyjątkowa okazja, aby raz na zawsze zerwać z nałogiem. Niezwykle pomocnym narzędziem w rozstaniu się z paleniem jest iCoach – bezpłatna internetowa platforma, która została opracowana w ramach kampanii „Eks-palacze. Nic ich nie zatrzyma”, zainicjowanej przez Komisję Europejską.


Projekt  „Eks-palacze – nic ich nie zatrzyma” promuje korzyści wynikające z życia bez tytoniu, takie jak lepsze zdrowie, lepsze relacje społeczne oraz większe oszczędności.

Z platformy iCoach korzysta już ok. 220 000 Europejczyków, w tym ponad 17 000 Polaków, którzy postanowili rzucić palenie.

Internetowy trener w rzucaniu palenia dostępny jest także w postaci aplikacji na telefon i tablet. Posiada wszystkie właściwości jej komputerowego odpowiednika: zapamiętuje wprowadzone dane o historii nałogu, dostarcza codziennych wskazówek i porad motywujących do rzucenia palenia oraz bibliotekę przydatnych informacji zdrowotnych.

Zobacz również:Ponadto, mobilna aplikacja oferuje dodatkowe rozwiązania, jak na przykład narzędzie lokalizacji, które pozwala oznaczać swoje „strefy wolne od tytoniu” oraz innowacyjny system z praktycznym przyciskiem „PANIKA”, czyli opcję natychmiastowego wsparcia, aby pomóc przezwyciężyć nagłą potrzebę zapalenia papierosa.

Aplikacja dostępna jest zarówno dla systemu iOS, jak i Android (www.exsmokers.eu/mobile).


****
Szczegóły na stronie www.exsmokers.eu oraz portalu społecznościowym Facebook.

Komentarze do: 15 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz