Szukaj

15 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Podziel się
Komentarze0

Już od 22. lat obchodzimy w Polsce Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jest to wyjątkowa okazja, aby raz na zawsze zerwać z nałogiem. Niezwykle pomocnym narzędziem w rozstaniu się z paleniem jest iCoach – bezpłatna internetowa platforma, która została opracowana w ramach kampanii „Eks-palacze. Nic ich nie zatrzyma”, zainicjowanej przez Komisję Europejską.


Projekt  „Eks-palacze – nic ich nie zatrzyma” promuje korzyści wynikające z życia bez tytoniu, takie jak lepsze zdrowie, lepsze relacje społeczne oraz większe oszczędności.

Z platformy iCoach korzysta już ok. 220 000 Europejczyków, w tym ponad 17 000 Polaków, którzy postanowili rzucić palenie.

Internetowy trener w rzucaniu palenia dostępny jest także w postaci aplikacji na telefon i tablet. Posiada wszystkie właściwości jej komputerowego odpowiednika: zapamiętuje wprowadzone dane o historii nałogu, dostarcza codziennych wskazówek i porad motywujących do rzucenia palenia oraz bibliotekę przydatnych informacji zdrowotnych.


Ponadto, mobilna aplikacja oferuje dodatkowe rozwiązania, jak na przykład narzędzie lokalizacji, które pozwala oznaczać swoje „strefy wolne od tytoniu” oraz innowacyjny system z praktycznym przyciskiem „PANIKA”, czyli opcję natychmiastowego wsparcia, aby pomóc przezwyciężyć nagłą potrzebę zapalenia papierosa.

Aplikacja dostępna jest zarówno dla systemu iOS, jak i Android (www.exsmokers.eu/mobile).


****
Szczegóły na stronie www.exsmokers.eu oraz portalu społecznościowym Facebook.

Komentarze do: 15 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz