Szukaj

Fantazje erotyczne

Bo fantazja jest od tego...... żeby bawić się na całego. No właśnie - o czym fantazjujemy w łóżku? Kobiece fantazje a męskie pragnienia - czy tak bardzo się różnią? Czy może w gruncie rzeczy są do siebie podobne? I czy można zamienić je na realne doznania? A może lepiej pozostawić w głowie?Kobiety pytane o seksualne fantazje, najczęściej wymieniają seks z mundurowym, seks z dwoma partnerami i... gwałt. Oczywiście, w fantazji nie polega on na siłowym wtargnięciu w intymność kobiety, ale jest pożądanym przez nią działaniem. - Wyobrażam sobie, że jakiś przystojniak przywiązuje mi ręce do łóżka i bierze mnie, nie zważając na moje protesty. Trochę krzyczę, ale więcej we mnie podniecenia niż strachu – mówi 28-letnia Iwona, od trzech lat mężatka. O swojej fantazji nie rozmawiała z mężem. - Obawiam się, że by mnie nie zrozumiał. Dla faceta gwałt to gwałt, oni nie są wyczuleni na niuanse - dodaje.

A o czym marzy jej partner? O seksie z wieloma kobietami. Chce być przez nie pieszczony, chce je też oglądać w lesbijskiej akcji. Podnieca go wyobrażenie kobiet, które będą wręcz biły się o jego uwagę, dotyk, możliwość zbliżenia. Ale również, podobnie jak żona, swoje fantazje trzyma tylko w głowie. - Kobiety są zazdrosne nawet o myśli. Zaraz by uznała, że chcę ją zdradzić i że inne laski mi w głowie.

W miejscu publicznym, z przełożonym


Panie w skrytości ducha marzą też o seksie w miejscu publicznym, na przykład na plaży, w kinie, na koncercie czy w restauracji. Panowie także, ale uwaga - w przeciwieństwie do kobiet, oni te fantazje często realizują. Lubią być podglądani i rzadko kiedy mają zahamowania, by oddać się partnerce na oczach innych. Podobnie jest z pragnieniem o seksie z nieznajomym - kobiety marzą o takiej sytuacji, mężczyźni po prostu wcielają ją w życie.

Panowie często w fantazjach uprawiają seks ze swoją przełożoną i w tym niewiele się różnią od kobiet. Ba, zdecydowanie częściej panie oddają się swoim szefom w realu.

Z osobą tej samej płci


A miłosne igraszki z osobą tej samej płci? Kobiety nie mają z taką fantazją problemu. Lubią wyobrażać sobie seks z inną kobietą. Mężczyźni - zdecydowanie nie. Protestują przeciw marzeniom o seksie z innym facetem i deklarują, że nawet taki widok ich nie podnieca.

Odnajdują się za to nieźle w fantazjach o seksie grupowym, z elementami sado-maso, przy czym lubią być zniewoleni przez najlepiej dużą grupę kobiet. Pięknych, drapieżnych i wyuzdanych. Panie preferują za to mężczyzn w typie swoich ulubionych celebrytów. Mówią, że gdyby miały okazję, chętnie zawarłyby bliższą znajomość ze swoim idolem. Na razie jednak tylko marzą o nim podczas zabawy z samą sobą albo partnerem.

Fantazja a rzeczywistość


Czy warto przekładać fantazje na rzeczywistość? W wielu przypadkach tak. Seks na plaży, w lesie, w samochodzie na parkingu może być wspaniałą alternatywą dla typowego małżeńskiego seksu i miłą odmianą z dreszczykiem emocji.

Seks z nieznajomym to bardziej ryzykowna sprawa, a już najbardziej niebezpieczna opcja to pragnienie bycia zgwałconą zamienione w czyn.  Gwałciciel nie będzie spełniał naszych pragnień, tylko swoje. Nie cofnie się przed brutalnym atakiem i z pewnością nie zasypie czułymi pocałunkami. A w dodatku nie skończy wtedy, gdy ty tego zapragniesz. Fantazje seksualne to świetna rzecz. Pobudzają wyobraźnię i pozwalają poeksperymentować w łóżku. Nie zawsze jednak sprawdzają się w innym miejscu poza naszym umysłem.

Komentarze do: Fantazje erotyczne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz