Szukaj

Zdrowe nogi - spotkanie w ramach akcji "Porozmawiajmy o zdrowiu"

Podziel się
Komentarze0

Już 24 września 2009 o godzinie 18.00 w restauracji Biała Róża przy ulicy Straszewskiego 16 w Krakowie odbędzie się VI spotkanie w ramach akcji społecznej „Porozmawiajmy o zdrowiu" Organizatorem oraz pomysłodawcą projektu jest Agencja Image Line Communications z Krakowa. Ideą akcji jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia. Zapraszani lekarze specjaliści mają na celu uświadamianie społeczeństwu, iż lepiej zapobiegać niż leczyć, a wczesne diagnozowanie wielu chorób może przyczynić się do ich całkowitego wyleczenia. Patronat honorowy nad akcją objęła Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska.Jednym z głównych tematów jaki zostanie poruszony podczas najbliższego spotkania będą zdrowe nogi. O chorobach nie tylko naczyniowych opowie dr n. med. Marzena Frołow z Małopolskiego Centrum Medycznego. Porozmawiamy także o problemie dotykającym większość społeczeństwa - zaburzeniach snu. Dr Jan Raźny z sieci laboratoriów „Diagnostyka Snu" podpowie nie tylko jak radzić sobie z chrapaniem i bezdechem, ale także wskaże w jaki sposób można walczyć z bezsennością. Nie zapomnimy także o pięknych i zdrowych zębach. O tym, że nowy uśmiech może przyczynić się do nowej jakości życia będzie przekonywał dr Tomasz Rozwadowski z Centrum Stomatologii Estetycznej Galeria Uśmiechu"- mówi Agata Niemiec- Miżejewska z Image Line Communications, organizator akcji.


Wielkimi krokami zbliża się jesień, więc chcemy także zaprezentować naszym gościom w jaki sposób można pielęgnować skórę o tej porze roku. Kosmetolog Agata Kocjan z Amariss Medical Spa przedstawi zastosowanie peelingów i kwasów owocowych w kosmetyce. Podczas spotkania zaprezentujemy także najnowszą kolekcję bielizny firmy Samanta. W naszym spotkaniu udział weźmie również mental coach Emilia Żurek, która opowie o rozwoju osobowości i trenowaniu charakteru, który ważny jest nie tylko w młodości, ale także przez całe życie.

Akcja Porozmawiajmy o Zdrowiu rozpoczęła się w październiku 2007 roku. Dotychczas z wielkim sukcesem odbyło się pięć spotkań w których udział wzięło liczne grono gości oraz wybitnych lekarzy specjalistów, reprezentujących wiele dziedzin medycyny. Naszymi gośćmi VIP były Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, Emilia Krakowska, Ewa Kuklińska, Anna Treter oraz Hanna Bieluszko.

Komentarze do: Zdrowe nogi - spotkanie w ramach akcji "Porozmawiajmy o zdrowiu"

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz