Szukaj

Kobiecy sposób na Euro

Podziel się
Komentarze0

Nieuchronnie zbliża się czas, kiedy nasi panowie na miesiąc zapomną, że mają żony i dzieci a po powrocie z pracy będą zasiadać przed telewizorem zapominając o wszelkich obowiązkach. Trudno się dziwić. Euro 2012 to święto dla zagorzałych miłośników piłki nożnej. Wiele pań podzieli pasję swoich mężczyzn, ale co z tymi, które wolą inne rozrywki?


Euro dla kobiet i dla mężczyzn

Wiele z nas z zainteresowaniem będzie obserwować zmagania piłkarzy, zwłaszcza naszej drużyny narodowej. Część kobiet zainteresuje się sposobem prezentacji i promocji naszego kraju oraz całym wydarzeniem jako ciekawym zjawiskiem socjologicznym. Ale w większości przypadków nasze zainteresowanie wydarzeniami związanymi z Mistrzostwami  Europy na tym się kończy. Wielu kobietom zupełnie obojętny jest fakt, że dwudziestu mężczyzn biega przez 90 minut za piłką a dwóch z napięciem oczekuje chwili, gdy zbliża się ona w okolice bramki.  

Jednak nie oszukujmy się,  większość z nas na czas Euro20112 zamieni się w zaopatrzeniowca dostarczającego piwo i chipsy i nawet jeśli znamy się na futbolu, nasze zdanie w tej kwestii na pewno nie będzie się liczyć. Dlatego warto się zastanowić, jak spędzić ten miesiąc, aby nie oszaleć. Należy tylko uświadomić sobie kilka rzeczy. W czasie Euro nasi panowie chcą mieć święty spokój. Najchętniej spędzą ten czas ze swoimi kolegami a ich skłonność do spojrzenia na nasze potrzeby bardziej przychylnym okiem na pewno wzrośnie. Chyba należy ten fakt wykorzystać.

Euro - czas kobiety

Z pewnością każda z nas ma swoje marzenia, które w natłoku codziennych zajęć ciągle odsuwane są w czasie. Może właśnie, kiedy nasi panowie zajęci będą swoją pasją jest szansą na realizację własnych marzeń, pragnień i planów. Kiedy ostatnio byłaś w teatrze na koncercie czy w kinie lub w galerii?  Może warto przejrzeć aktualny repertuar przeanalizować premiery, które cię ominęły i spróbować nadrobić zaległości kulturalne.


Bez obawy  zaplanowaliśmy spektakl "d_o_w_n_u_s" w czerwcu. Jesteśmy przekonaniu, że bez względu na czas, spektakl o sprawach ważnych znajdzie swoją publiczność- informuje Madalena Chaszczyńska, producentka sztuki "d_o_w_n_u_s" wystawianej w Teatrze Ludowym w Krakowie

Po spektaklu czy seansie filmowym w towarzystwie przyjaciółki możemy bez pośpiechu wypić kawę i porozmawiać o wszystkich bolączkach tego świata. Niejedna z nas marzy o kursie językowym, kursie tańca czy przeczytaniu kilku wartościowych książek. Nadszedł być może czas, kiedy nikt nam w tym nie będzie przeszkadzał,  a może nawet nie zauważy naszego kulturalnego odlotu.

Marzenie o SPA

A może w czasie rozgrywek boisz się tłumów rozkrzyczanych kibiców, chaosu komunikacyjnego? Dlaczego nie wyjechać w tym czasie chociaż na kilka dni? Cisza, spokój, wieś, góry, łąka – to brzmi kusząco. Jeśli do tego pozwolisz sobie na kilka zabiegów poczujesz się jak w raju. Dla pań przygotowaliśmy w czasie Euro ciekawe pakiety pobytowe, jeden  z truskawkami w tle, inne z zabiegami. Na upały polecamy nowość - masaż zimnymi kamieniami  – zachęca Dagmara Leja z  hotelu Dosłońce Conference & SPA. 


Możliwości znalezienia dla siebie odpowiedniego cenowo pakietu, dostosowanych do naszych potrzeb zabiegów kosmetycznych czy relaksacyjnych jest ogromna. Ośrodki prześcigają się w przygotowywaniu ciekawych propozycji, które pozwolą nam zredukować wagę, poprawić stan skóry czy po prostu zrelaksować się i odpocząć Zazwyczaj wejście do strefy SPA wliczone jest w cenę pobytu. Można skorzystać tu z basenu, jaccuzi czy sauny. Musimy pamiętać, że czas spędzony  w ośrodku  SPA to nie skrajny egoizm ale inwestycja w nasze zdrowie a zwłaszcza w psychikę. A masaż,  aktywność ruchowa w basenie, nordic walking, tenis czy po prostu spacer pomogą nam lepiej pracować i oddawać się swoim obowiązkom po powrocie do domu.

Z powodzeniem do SPA możemy zabrać ze sobą nasze pociechy, coraz częściej w ofercie znajdują się propozycje dla dzieci. Kąpiel z bąbelkami, tatuaże henną to tylko niektóre propozycje dla małych bywalców SPA. W niektórych ośrodkach możemy liczyć na zajęcia animacyjne dla dzieci. Należy tylko analizować ceny i wybierać raczej pakiety pobytowe, gdzie zabiegi ujęte są w cenę pobytu a taka oferta jest bardziej korzystna niż cena samego pokoju. Warto również przyjrzeć się ofertom pobytów w  SPA na portalach sprzedaży grupowych.
Hitem tego  lata ma szansę zostać  nawilżający zabieg na ciało z makiem i konopią dla dwojga połączony z relaksującym masażem twarzy i stóp specjalnymi kulami albo energetyzująca kąpiel cytrusowa z dodatkiem soku z limonki i drinkiem mojito  -dodaje Dagmara Leja.

Jeśli jeszcze mamy wątpliwości, czy zostawić na kilka dni swojego partnera  zadajmy  sobie pytanie czy nasz mężczyzna byłby  skłonny do takich poświęceń dla naszych pasji, jak my?

I w zależności jak brzmi odpowiedź trwajmy wiernie przy nim podsuwając z miłością kanapeczki, aby nie uronił ani minutki z meczu. Albo zaopatrzmy lodówkę na tydzień w niezbędne do przeżycia artykuły, zostawmy numer telefonu do pizzerii i wyruszmy tam, gdzie znajdziemy chwilę przyjemności i relaksu dla siebie.

Komentarze do: Kobiecy sposób na Euro

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz