Szukaj

Jak zajść w ciąże cz.2 ZAPRASZAM

Komentarze do: Jak zajść w ciążę
Odpowiedz w wątku
stokrotka_75
stokrotka_75 05-11-2008 09:14

Malwinko30 jesteśmy tutaj:
http://www.biomedical.pl/komentarze/jak-zajsc-w-ciaze-cz3-6004.html
Margoux założyła nowy post, bo ten długo się ładował, pewnie przez moje komentarze :P Fajnie, że jesteś, bo się stęskniliśmy za Tobą :)

Gonia21
Gonia21 07-12-2008 03:03

Cześć dziewczyny wiecie sama miałam problem z zajściem w ciążę i świetnie was rozumie.Staraliśmy się o dziecko 5 miesięcy i cały czas myśleliśmy tylko o tym.Aż odważyłam się za namową sióstr iść do ginekologa,ale ten zapisał tabletki.I dalej nic nie było przestałam o tym myśleć powiedziałam sobie że co będzie to będzie.I stało się.Wszyscy mówili mi że jestem,ale ja nie wierzyłam i zrobiłam test,a właściwie mój mąż go zrobił i pojawiły się dwie kreski.To była jedna z najwspanialszych chwil w naszym życiu.Ta mała pociecha ma już 15 miesięcy.Powiem jeszcze tyle że znajoma miała tak samo i radziłam jej żeby nie myślała o tym,a jeździła po lekarzach specjalistach itd.chyba ze 2lata i nic jak przestała o tym myśleć to dziś jest w 8miesiącu ciąży.Wiem że to się łatwo mówi,ale znam jeszcze parę takich przypadków że to się sprawdziło.Jak macie pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)))

izaurusek
izaurusek 29-12-2008 22:07

Mam mikro gruczolaka przysadki mózgowej oraz podwyższony kortyzol. Miałam robione USG jamy brzucha, wszystkie narządy w normie jednak w badaniu USG nadnerczy nie uwidoczniono. CO TO ZNACZY? Wiem że nadnercze ma związek z kortyzolem, jak czytać ten wynik. Pomóżcie, wizytę mam dopiero w lutym. Pozdrawiam

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Jak zajść w ciążę"