Szukaj

Impreza przed imprezą - nowe wykorzystanie klubów fitness

Urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie, imprezy rozwodowe, spotkania absolwentów - to tylko niektóre z uroczystości, które coraz częściej oferują amerykańskie siłownie i kluby fitness. Tzw. imprezy fitness mają być nowym sposobem na uczczenie kolejnych etapów życiowych przy jednoczesnym spalaniu kalorii. Największym zainteresowaniem cieszą się imprezy, które zawierają w swoim programie taniec na rurze. Tego typu zajęcia szczególnie upodobały sobie młode kobiety świętujące 20 i 30 urodziny.Imprezy fitness są świetnym powodem do spotkania z przyjaciółmi, a jednocześnie do porzucenia zahamowań na jakąś godzinę i do dobrej zabawy w połączeniu ze spalaniem tłuszczu.

Jest to również dobre narzędzie marketingowe, sposób na przyciągnięcie nowych klientów, którzy są znudzeni kolejnymi podobnymi kursami jogi czy aerobiku, a także sprytne wykorzystanie pustego miejsca na siłowni.

Ten sposób na przyjemne pozbycie się zbędnych kalorii odróżnia się od innych tym, iż za odpowiednią cenę można przyjść i czegoś się nauczyć, a przy tym świetnie bawić i kształtować sylwetkę.

Wśród kobiet pracujących zawodowo rysuje się coraz silniejsza tendencja do częstego odwiedzania tego typu fitness klubów, zamiast pubów, barów czy dyskotek, gdzie sięgają po duże ilości alkoholu. 

Organizatorzy takich spotkań poświęcają dużo czasu, aby zaproponować program angażujący zarówno umysł, jak i ciało. Imprezy fitness zapewniają również wsparcie i poczucie wspólnoty, dzielenie się energią, podczas gdy zajęcia sam na sam z trenerem raczej tego nie dają.

Uczestnicy mogą poprosić o zmianę ćwiczeń, gdyż instruktorzy są otwarci na nowe pomysły. Zamiast stania na głowie, można zrobić więcej obrotów, brzuszków itd. Wszystko zależy od tego, w jakim nastroju jest i czego życzy sobie dana grupa.

Jednocześnie, nic nie stoi na przeszkodzie, co podkreślają organizatorzy, by po skończonych zajęciach np. z tańca na rurze, ubrać się i iść na drinka, by kontynuować imprezę.


Komentarze do: Impreza przed imprezą - nowe wykorzystanie klubów fitness

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz