Szukaj

Zakopane bez papierosa

Podziel się
Komentarze0

Stowarzyszenie Manko w ramach organizowanej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Polska bez Dymu, serdecznie zaprasza na event miejski „Zakopane bez papierosa”, które jest połączone z akcją „Aktywnie z Uśmiechem” organizowanej przez miasto Zakopane. „Zakopane bez papierosa” odbędzie się 6 czerwca 2010 w godzinach 11.00-16.00 na Placu Niepodległości w ZakopanemAtrakcje, jakie przygotowujemy są przeznaczone zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wspólna zabawa z papierosem w tle trwać będzie cały dzień. W punkcie zdrowotnym na naszym stoisku można przebadać się smokolizerem, mierzącym poziom tlenku w wydychanym powietrzu. Przygotowaliśmy ściankę wspinaczkową, mini konkurs kulinarny dla rodzin, degustację potraw serwowanych przez Zakopiańskie lokale bez papierosa, a także wiele innych atrakcji. Od poniedziałku 24. maja rusza konkurs pod hasłem „odwiedzaj lokale wytrwale”.


I odsłona od 24 maja do 28 maja -5 lokali
II osłona od 31 maja do 4 czerwca – kolejne 5 (innych) lokali

W każdym z tych dwóch tygodni zaprosimy Państwa do 5 lokali, których nazwy znajdziecie na naszych stronach www.polskabezdymu.pl oraz www.lokalbezpapierosa.pl, a także na profilach facebookowych Polski Bez Dymu i Miasta Zakopane.

W poszczególnych lokalach wywieszona będzie kartka z jednym wyrazem, zebrane słowa ze wszystkich pięciu miejsc, utworzą hasło konkursowe.

Trzy pierwsze osoby, które wyślą na adres lbp.konkurs@manko.pl jedno z poprawnych haseł, otrzymają vouchery upominkowe do lokali zakopiańskich, zaangażowanych w naszą kampanię. Na rozstrzygnięcie konkursu zapraszamy 6 czerwca na Plac Niepodległości w Zakopanem.

Komentarze do: Zakopane bez papierosa

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz