Szukaj

Jak dobrze i zdrowo wykorzystać czas spędzony na urlopie?

Podziel się
Komentarze0

Jak skutecznie skonsumować czas spędzony na urlopie? Często decydując się na hotel czy pensjonat nie zastanawiamy się jak maksymalnie skorzystać z możliwości, które dane miejsce nam oferuje. W dobie ciągłego braku czasu warto wcześniej zastanowić się jak zaplanować wypoczynek by był w pełni udany. Można szczegółowo opracować sobie scenariusz urlopu i atrakcji z nim związanych już na etapie rezerwacji.Zazwyczaj decydując się na urlop wybieramy hotel, który oferuje wiele dodatkowych atrakcji, usług SPA oraz rozrywek. Często w pakiecie otrzymujemy szereg udogodnień. Niemniej, kiedy przyjeżdżamy na miejsce wypoczynku okazuje się, że z większości z nich nie korzystamy. Zazwyczaj wiąże się to z brakiem czasu. Nie sposób skorzystać ze wszystkiego co oferuje nam hotel. Często, kiedy chcemy wybrać np. zabieg w SPA okazuje się, że godziny dla nas dogodne są już zarezerwowane, a wolne terminy po prostu nam nie odpowiadają. Tym bardziej denerwuje nas ta sytuacja, kiedy płacimy za pakiet, z którego w pełni nie możemy skorzystać.

Dlatego, idąc za potrzebą rynkową, nowatorskie hotele zaczęły oferować swoim klientom narzędzie, które w pełni zoptymalizuje wydane pieniądze i jeszcze na etapie rezerwacji „uszyje nam wakacje na miarę”.Dla przykładu Siedlisko Morena – ekskluzywny mazurski boutique hotel z rozbudowaną bazą usług SPA oraz wszelkich atrakcji dla całej rodziny - z myślą specjalnie o gościach daje możliwość skomponowania własnego pobytu. Wystarczy, że podczas dokonywania rezerwacji on line zostaną zaznaczone wybrane dodatki oraz w polu „dodatkowe prośby” wpisane preferowane godziny wybranych usług i atrakcji. System rezerwacyjny został tak zbudowany i zaprojektowany aby każdy z zainteresowanych poruszał się po nim intuicyjnie. Przy okazji można zobaczyć co ciekawego oferuje nam hotel oraz z jakich promocji można skorzystać w danym okresie.


Z pewnością takie nowatorskie narzędzia służą klientom hoteli jak i samym ich właścicielom. Ci pierwsi mogą zaplanować szczegółowo każdą godzinę swojego pobytu, w pełni wykorzystując zakupiony i „uszyty” przez siebie pakiet, nie mając przy tym poczucia, że wyrzucają pieniądze w błoto. Hotelarze z kolei mają w ręku rozwiązanie, które jest świetnym narzędziem marketingowym pomagającym sprzedawać ich usługi i maksymalnie efektywnie wykorzystywać roboczogodziny personelu.

Więcej informacji na: www.siedliskomorena.pl

Komentarze do: Jak dobrze i zdrowo wykorzystać czas spędzony na urlopie?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz