Szukaj

Bezpłatne badania poziomu tlenku węgla i konsultacje w Poznaniu

Podziel się
Komentarze0

W najbliższą sobotę - 29 sierpnia - w Poznaniu odbędzie się finał HELP Summer Tour - letniej trasy kampanii antytytoniowej „HELP dla życia bez tytoniu". Wolontariusze akcji i Poznań Plaza zapraszają na bezpłatne badania poziomu tlenku węgla i konsultacje. Dla wszystkich gości zaśpiewa ambasadorka akcji - Natalia Lesz. W sobotę 29 sierpnia wolontariusze kampanii HELP i mobilne centrum badań odwiedzą Poznań. Między 10.00 a 18.00 będzie można ich spotkać w Poznań Plaza.Na stoisku kampanii wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania poziomu tlenku węgla. Ponadto, kamera HELP uwieczni każdego, kto zgodzi się podzielić z innymi swoimi doświadczeniami związanymi z walką z tytoniem.

Gościem specjalnym sobotniej imprezy będzie Natalia Lesz - ambasadorka kampanii. Wokalistka zaangażowała się w prozdrowotne działania HELP w czasie wakacji. O godz. 17.00 rozpocznie się jej koncert na scenie Pasażu. Ponadto, 10 pierwszych osób, które zdecydują się nagrać swoją wskazówkę jak walczyć z tytoniem, oprócz letnich gadżetów HELP otrzyma najnowszy singiel Natalii z dedykacją.


Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronie www.help-eu.com.


HELP - dla życia bez tytoniu

Kampania "HELP - dla życia bez tytoniu", organizowana przez Komisję Europejską ma na celu przekonać ludzi w 27 europejskich państwach członkowskich, aby nie rozpoczynali palenia albo je rzucili oraz informować o zagrożeniach wynikających z biernego palenia.

Uwaga

« Opinie wyrażone w tej informacja prasowej nie powinny być pod żadnym pozorem traktowane jako oficjalne stanowisko Komisji Europejskiej. »

Komentarze do: Bezpłatne badania poziomu tlenku węgla i konsultacje w Poznaniu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz