Szukaj

Znani i lubiani na wyciągnięcie ręki

Podziel się
Komentarze0

Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jacy są, jak wyglądają w rzeczywistości, czym zajmują się na co dzień tak zwani celebryci. Okazją do spotkania będzie pierwsza edycja Targów Kobieta w Wielkim Mieście (15-17 czerwca), której organizatorem są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.


Wśród gości pojawią się osobistości znane z salonów literackich, desek opery, ekranów telewizyjnych czy poczytnych portali internetowych.

Chcesz być atrakcyjna zadbaj o swoje zdrowie


Praca, praca, praca, a zdrowie? Zdrowie jest tylko jedno i trzeba o nie dbać. Dlatego organizatorzy Targów Kobieta w Wielkim Mieście przygotowali specjalną strefę profilaktyki zdrowotnej. Wczesna diagnoza chociaż najmniejszej zmiany w organizmie może okazać się zbawienna i na wagę życia. Między 15 a 17 czerwca w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ będzie można skorzystać z bezpłatnych badań oraz uzyskać porady specjalistów z różnych dziedzin. Wśród wystawców pojawią się zarówno przedstawiciele instytucji państwowych jaki i prywatnych firm, które w codziennej pracy uświadamiają kobietom jak ważna jest profilaktyka.


6. Salon Artystów Rzemiosła


Targom Kobieta w Wielkim Miesicie towarzyszyć będzie 6. Salon Artystów Rzemiosła. Przez trzy dni targowe (15-17 czerwca) prezentowane będzie nowe oblicze rzemieślników artystów, łączące artystyczną kreatywność z przedsiębiorczością. Podczas imprezy będzie można zakupić przedmioty nowoczesnego rękodzieła i biżuterie artystyczną, a dla chętnych odbędą się szkolenia z marketingu i budowania marki. Salon Artystów Rzemiosła to projekt targowo-szkoleniowy, stanowiący atrakcyjną ofertę zarówno dla twórców sztuki użytkowej, jak i dla odbiorców ich wyrobów.

Szczegółowe informacje i program Targów Kobieta w Wielkim Miescie

www.kobietawwielkimmiescie.pl

www.facebook.com/TargiKobietaWWielkimMiescie

Komentarze do: Znani i lubiani na wyciągnięcie ręki

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz