Szukaj

Młodość…naturalnie

Podziel się
Komentarze0

Radiesse to innowacyjny stymulator naturalnego kolagenu. Zabieg likwiduje zmarszczki, wygładza i ujędrnia skórę oraz pozwala odzyskać młodzieńczy kontur twarzy. Jest niezwykle wszechstronny, bezpieczny, a efekty jego stosowania są naturalne.


- Radiesse to preparat, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Rozwiązuje wiele problemów starzejącej się skóry, a przy tym może być stosowany praktycznie przez wszystkich. Pacjenci, którzy z powodu różnych przeciwskazań nie mogli korzystać z innych zabiegów, otrzymują skuteczną i bezpieczną alternatywę. Radiesse stymuluje wytwarzanie kolagenu i pozwala uzyskać naturalny, młodzieńczy kontur twarzy – wyjaśnia dr Edyta Engländer z Centrum WellDerm, która wykonuje zabiegi  z użyciem nowego preparatu.

Czym jest Radiesse?

To preparat, który stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu. Zabieg wygładza skórę, zagęszcza ją i ujędrnia. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki, powraca utracona z czasem objętość, a policzki stają się znów wypukłe. Radiesse sprawia, że wyglądamy młodziej – twarz staje się rozświetlona, a proporcje harmonijne.

Jak działa Radiesse?


Radiesse to rodzaj specjalnego żelu, w którym zawieszone są cząsteczki hydroksyapatydu wapnia. Preparat stymuluje proces tworzenia kolagenu – ujędrnia i napina skórę, poprawia jej strukturę. To - w połączeniu z efektem wypełnienia -  przywraca objętość na długi czas. Efekt jest natychmiastowy i naturalny.


Jak przebiega zabieg?

W zależności od oczekiwanych rezultatów, lekarz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej Wellderm dobiera odpowiednią liczbę miejsc i ilość preparatu, którą następnie wstrzykuje. Cała procedura trwa zaledwie 30 minut. Dla większości pacjentów podanie Radiesse jest względnie bezbolesne – zazwyczaj przeprowadza się je po uprzednim znieczuleniu kremem Emla. Zazwyczaj wystarczy jedna wizyta w gabinecie, jednak o liczbie zabiegów decyduje lekarz.

W jakich obszarach Radiesse jest skuteczny?

Podniesione brwi i efekt otwartego spojrzenia. Młodszy wygląd twarzy dzięki wypełnieniu skroni, policzków. Gładkie płatki ucha sprawiające, że ulubione kolczyki wyglądają jak nigdy dotąd. Spłycenie bruzd nosowo-wargowych. Efekty Radiesse są wszechstronne. Zabieg może służyć do modelowania twarzy - grzbietu nosa, zagłębienia brody i podbródka. Można nim też wygładzić dłonie.

Jak długo utrzyma się efekt Radiesse?

To zależy od wielu indywidualnych cech, jak rodzaj skóry, metabolizm czy styl życia. U większości pacjentów efekt utrzymuje się przez ponad rok. Po tym czasie Radiesse zostanie naturalnie wchłonięty przez organizm.

Ile kosztuje kuracja?


Cena Radiesse zależy od zakresu zabiegu i ilości użytego preparatu. Mała ampułka to koszt od 1000 zł – 1700 zł (duża ampułka). Cena  obejmuje konsultację medyczną, znieczulenie, jak również wizytę kontrolną.

Komentarze do: Młodość…naturalnie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz