Szukaj

Już 4 lipca! Bezpłatne, telefoniczne konsultacje psychologiczne i urologiczne

Podziel się
Komentarze0

Eksperci kampanii CoreWellness – wewnętrzna siła zapraszają na  bezpłatne, telefoniczne konsultacje psychologiczne i urologiczne w zakresie NTM.


- Dla wielu osób problemem jest to, jak rozmawiać o swoich problemach, a nie sam fakt chęci ukrycia czegoś przed swoimi bliskimi. Boimy się konfrontacji z problemem. Może to wynikać z trudności, jakie sprawia nam otwarcie się przed bliską osobą. Nie wiemy, jak zacząć rozmowę.  W pierwszej kolejności warto zastanowić się, dlaczego pomijamy wrażliwe tematy. Czy wynika to z braku umiejętności prowadzenia takich rozmów czy może z trudności w relacjach z bliskimi. Odpowiedź na te pytania pozwoli zmierzyć się z naszym lękiem przed rozmową – komentuje prof. Barbara Szatur – Jaworska, ekspert kampanii „CoreWellness – wewnętrzna siła”.


Zadzwoń do PIELĘGNIARKI UROLOGICZNEJ, jeśli:
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o NTM.
  • Obawiasz się, że NTM może dotyczyć Ciebie lub bliskiej Ci osoby.
Dyżur PIELĘGNIARKI UROLOGICZNEJ odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca pod bezpłatnym numerem infolinii kampanii CoreWellness – wewnętrzna siła - 800 60 66 68, w godzinach od 16:00 do 20:00.

Zadzwoń do PSYCHOLOGA, jeśli:
  • Nie wiesz jak zacząć rozmowę o NTM z lekarzem.
  • Chciałbyś wesprzeć bliską Ci osobę.
Dyżur PSYCHOLOGA odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca, pod bezpłatnym numerem infolinii kampanii CoreWellness – wewnętrzna siła - 800 60 66 68, w godzinach od 9:00 do 13:00.

Termin najbliższych konsultacji:
środa, 4 lipca 2012.

Eksperci odpowiadają na pytania tylko w wyznaczonych godzinach dyżurów. Połączenie  z infolinią jest bezpłatne.

Komentarze do: Już 4 lipca! Bezpłatne, telefoniczne konsultacje psychologiczne i urologiczne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz