Szukaj

Jak wyeksponować kobiece piękno?

Podziel się
Komentarze0
4/5
A teraz zastanówmy się nad wzorami....

A teraz zastanówmy się nad wzorami....

Wybór wzorów zależy przede wszystkim od wzrostu. Jeżeli jesteśmy kobietami o drobnej figurze, wybierajmy wzory drobne, które podkreślą naszą filigranowość i urok. Jeżeli jesteśmy wysokimi, pełnymi kobietami, to duży print podbije naszą krągłość i rozmyje optycznie to, co chciałybyśmy ukryć. Wzory w poprzek optycznie nas poszerzają natomiast te w pionie dodadzą sylwetce smukłości....

Rozcięcia powinny pojawiać się w takich miejscach, by uwypuklały naszym zdaniem ładne kolano czy zgrabną łydkę. Popatrzmy na jedno z najmniej atrakcyjnych miejsc ciała - okolice łokcia. Czasami rękaw 3/4 czyni cuda. Zwróćmy szczególną uwagę na proporcje naszych ubrań. Częstym błędem, który obserwuję, są zbyt długie rękawy przy żakietach i marynarkach oraz zbyt długie spódnice i płaszcze u niskich kobiet.
Każdy centymetr może nie tylko dodać nam kilogramów, ale też odjąć wzrostu. Nigdy zbyt długa spódnica nie uczyni z kobiety niskiej kobiety wysokiej. A jest to błąd, który popełniamy bardzo często. Z kolei, gdy spódnica jest za krótka, może nam się przytrafić kłopotliwa sytuacja przy siadaniu. Musimy liczyć się z tym, że niedoskonałości skóry na nogach mogą być bardziej widoczne.

Komentarze do: Jak wyeksponować kobiece piękno?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz