Szukaj

Degradacja środowiska ma sprawiać, że piersi kobiet są większe...

Podziel się
Komentarze0

Wyrzucanie niektórych substancji do naszego środowiska naturalnego ma mieć conajmniej niezwykłe konsekwencje. Otóż, powiększa się rozmiar kobiecych... piersi! To jedna z najbardziej nieoczekiwanych konsekwencji niszczenia naszego środowiska.Według wielu badań europejskich, kobiece piersi są coraz większe, ale nie jest to rezultat coraz bardziej rozpowszechnionych opercji plastycznych... To właśnie wyrzucanie przeróżnych substancji do środowiska naturalnego ma być przyczyną tego zjawiska!

Jeden z główych winnych to niejaki bisfenol A, chemiczny związek, który możemy znaleźć w licznych produktach plastikowych oraz kosmetykach. Jego efektem jest zakłócenie pracy systemu hormonalnego kobiet. W ten sposób substancja ta powoduje przedwczesną dojrzałość oraz nadmierny wzrost piersi.


Innym elementem, na który wskazują naukowcy, a wśród nich pani doktor Marilyn Glenville, specjalistka od żywienia i zdrowia kobiet oraz od horomonów, jest właśnie wyrzucanie do bieżącej wody różnego rodzaju estrogenów, które także deregulują procesy hormonalne kobiet.

Komentarze do: Degradacja środowiska ma sprawiać, że piersi kobiet są większe...

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz