Szukaj

Kobieta ważąca 300 kilogramów przestaje jeść

Donna Simpson, słynna blogerka, zastąpiła swoje wideo blogiem. Mężczyzna z Niemczech wysłał jej kartę kredytową ze specyficzną instrukcją: kupuj pizzę, chińskie jedzenie oraz inne dania na wynos. Niemiec chciał, żeby kobieta użyła jego pieniędzy do osiągnięcia rozmiarów największych jak to tylko możliwe. I był bardzo podniecony tym, że pomaga karmić ważącą 600 funtów kobietę. Nawet jej nie widział, wystarczył mu sam fakt karmienia jej.Przez całe lata, 44-letnia kobieta, matka dwójki dzieci, była gwiazdą w społeczności, której fetyszem jest nadwaga i jedzenie prowadzące do otyłości. Donna Simpson miała stronę internetową, gdzie mężczyźni płacili 19 dolarów miesięcznie, aby zobaczyć ją jak je. Okrążyła cały świat, aby wziąć udział w różnych wydarzeniach. I stała się sławna w brytyjskiej prasie.

Ale, kiedy rok 2011 zbliżał się ku końcowi, Donna Simpson przeprowadziła się z powodów uczuciowych i zaczęła zastępować swoje wcześniejsze wideo blogiem dotyczącynm jej podróży do zdrowia. Straciła już około 85 funtów i ma nadzieję wkrótce pojawić się na sali gimnastycznej i na basenie. Oczywiście, jej dieta również się zmieniła.

Zdałam sobie sprawę z tego, że byłam ich fantazją. Byłam ja, która coraz bardziej tyła, a po drugiej stronie byli oni, ze swoimi żonami, 2 i ½ dziecka oraz malowanym płotem, mówi Donna Simpson.

Donna Simpson nie ma złudzeń: nie będę miała rozmiaru 4. Chcę po prostu być normalna i bardziej aktywna.

Od lat próbowała stracić na wadze. Jako nastolatka ważyła blisko 100 kilo i często przez cały dzień jadła jedynie jabłko, które zapijała napojem odchudzającym. A nawet, zażywała przez wiele lat kokainę, aby schudnąć choć trochę. Wszystko, co robiła, to sprzątanie w domu – bardzo szybkie sprzątanie.

Zobacz również:Donna Simpson, która mierzy około 160 cm, teraz, chce stracić około 300 funtów i wychowywać 4-letnią córkę oraz 15-letniego syna. Donna Simpson mówi również, że mężczyźni, którzy ją oglądali, to byli bogaci adwokaci, księgowi oraz studenci. Jeden mężczyzna z Kalifornii przesyłał jej 200 dolarów tygodniowo, aby kupowała słodycze. Kiedy powiedziała mu, że już nie chce brać w tym udziału, mężczyzna się wściekł.


Całą tą podziemną społeczność można określić jako rzadką postać masochizmu, tak zwany „feederism”, czyli „wypasanie”. Jak wyjaśnia profesor Stephen Levine, współdyrektor Center for Marital and Sexual Health w Beachwood oraz specjalista od psychiatrii klinicznej na Case Western Reserve University, wypasanie polega na tym, że ludzie czerpią satysfakcję z oglądania innych jak jedzą i tyją. A internet bardzo w tym pomaga.

Nie wiem, dlaczego ktoś mógłby chcieć to zrobić, mówi pani Janet Shibley Hyde, profesor psychologii na Univeristy of Wisconsin. Powodów może być wiele. Ale ludzie nie mogą przeżyć mając taką wagę.

Donna Simpson zdobyła rozgłos w brytyjskich gazetach. Jeszcze trzy lata temu głosiła z dumą: uwielbiam być gruba. Nie obchodzi mnie to, że tyję. Nie przeszkadzałoby mi nawet 1000 funtów. Nagle zaczęła się pojawiać w radio i w telewizji. Przemierzyła cały świat. Tabloidy ją kochały, ponieważ podnosiła sprzedaż.

Tuż przed wigilią, The Daily Mail szczegółowo przedstawił jej posiłek: miała ona zjeść 25-funtowego indyka, dwie szynki, 15 funtów ziemniaków, pięć bochenków chleba oraz 20 funtów warzyw. Na wigilię. Jednak Donna Simpson zaprzecza: nikt nie byłby w stanie tyle zjeść.

Jednak, jak sama przyznaje, na swoich wideo zarabiała nawet 1000 dolarów miesięcznie. Teraz, na swoim oficjalnym blogu www.officialdonnasimpson.com opowiada o swojej podróży, trudnej walce i bólu związanym z wypasaniem.

Jest wielu mężczyzn, pisze, którzy zapłacą za twoją pizzę i będą się cieszyć widząc, jak ją jesz. Ale prawda jest taka, że stajesz się niewolnikiem jedzenia i mężczyzny, który cię karmi. Jestem jedyną osobą, którą można winić za to, w jakiej sytuacji się teraz znajduję. Teraz, muszę stawić czoła największemu wyzwaniu w moim życiu. Dla tych, których kocham najbardziej na świecie, muszę odzyskać moją emocjonalną równowagę oraz dobre samopoczucie.

Komentarze do: Kobieta ważąca 300 kilogramów przestaje jeść

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz