Szukaj

W ciąży też możesz wyglądać atrakcyjnie!

Podziel się
Komentarze0

Ciąża to wyjątkowo trudny czas dla kobiet, ponieważ ich ciało bardzo się zmienia. Kobieta nabiera krągłości a co za tym idzie ma więcej tkanki tłuszczowej niż zazwyczaj. Kobieta czuję, że jest gruba i nieatrakcyjna.

W ciąży też możesz wyglądać atrakcyjnie!

Często kobieta pochłonięta przygotowaniami do nadejścia dziecka zaniedbuje siebie samą a nie tak być powinno! Nasza atrakcyjność zależy w dużej mierze od naszego aktualnego samopoczucia, jeżeli zatem źle czujemy się z dodatkowymi kilogramami, które pojawiły się podczas trwania ciąży zacznijcie działać już teraz!

Czas na zmiany!

Pierwszym i podstawowym krokiem w byciu atrakcyjną kobietą będzie rozbudzenie w sobie pozytywnych emocji i chęci odnośnie przyszłych zmian. Na początek możesz wybrać się do fryzjera aby zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Wizyta w galerii handlowej w celu kupienia nowych ubrań także jest wskazana. Pamiętaj o dobieraniu odpowiednich ubrań przeznaczonych dla kobiet w ciąży. Aktualnie mamy do wyboru szeroki asortyment dla kobiet w ciąży. Dawno minęły czasy kiedy kobiety w ciąży musiały nosić bezkształtne i workowate ubrania.


Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się szyciem odzieży dla kobiet w ciąży. W sklepach dostępny jest szeroki asortyment zarówno odzieży letniej jak i zimowej. Niezwykle ważny w tym okresie jest dobór odpowiedniego biustonosza. Pamiętaj aby wybrać biustonosz wyposażony w fiszbiny oraz miseczki z gąbki,Spróbuj poeksperymentować ze swoim nowym wizerunkiem! Nie bój się zmian!


Co robić aby czuć się atrakcyjną kobietą w ciąży?


W czasie trwania ciąży można wykonywać mało obciążające ćwiczenia np. joga będzie dobrym rozwiązaniem na utrzymanie formy podczas ciąży. Szczególnie polecane dla kobiet w ciąży jest ćwiczenie mięśni dna miednicy zwane ćwiczeniami Kegla. Ćwiczenia te szczególnie zalecane są kobietom w ciąży, ponieważ mają one pozytywny wpływ na czekający je poród.

Wiele znanych matek decyduje się na sesję zdjęciowe właśnie w trakcie trwania ciąży, ponieważ chcą one uwiecznić ten szczęśliwy dla nich okres. Udział kobiet w ciąży w takich sesjach bardzo dobrze na nie wpływa, ponieważ kobieta zaczyna dostrzegać się w innym świetle, widzi siebie piękną i promieniującą szczęściem, w końcu zauważa, że nadal jest atrakcyjną kobietą!

Zapewne dużo osób gdy jesteś w ciąży mówi Ci jak pięknie wyglądasz, zatem uwierz w komplementy i nie bój się ich przyjmować. Dobre samopoczucie psychiczne przyszłej matki ma duży wpływ na jej poczucie atrakcyjności.

Kobieta w ciąży nie tylko nie musi być nieatrakcyjna ale może nawet zwiększyć swoją atrakcyjność, ponieważ w późniejszym okresie trwania ciąży zazwyczaj kobietom poprawia się cera. Nie należy także zamykać się w czterech ścianach z powodu ciąży, kobieta powinna nawet zadbać o siebie bardziej niż zwykle!

Autor:

Agnieszka Puszcz

Komentarze do: W ciąży też możesz wyglądać atrakcyjnie!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz