Szukaj

Problem z ciążą

Komentarze do: Jak zajść w ciążę
Odpowiedz w wątku
sylwia77777
sylwia77777 16-02-2011 16:05

hej kobiety!mam problem z zajsciem w ciaze juz rok lekarze ciagle mowia mi to samo ze jestem mloda i mam jeszcze czas mam 25lat i duze zmartwienie Czy ktos mi odpowie czy jak facet konczy we mnie a ja za chwile wstaje do lazienki to wszystko zemnie wyplyw czy to jest normalne zachowanie Prosze o rade

Sowa997
Sowa997 27-06-2011 12:07

Znam to uczycie mam 26 lat od 4 lat jestem mężatką i długo słyszałam do samo. niestety po stosunku nogi do góry na ścianę np i coś pod pupe i tak ok godziny zalezy od czasu upłynnienia w badaniach Twojego partnera tzw. spermiogramie. Wiem, że to trudne sama zawsze chce do ubikacji i strasznie się męcze a to trzeba sie jeszcze zrelaksować. Trzymam kciuki U nas ponad dwa lata trwa staranie się o maleństwo:( ale sie uda zobaczysz!!!

Dotar
Dotar 28-06-2011 08:41

Ja mam 28 lat, w tym roku trzecie łyżeczkowanie spowodowane poronieniem i po raz pierwszy lekarz w szpitalu powiedział mi że już nie młodnieje, wcześniej też słyszałam że mam jeszcze czas. Ale, głowa do góry, w końcu jesteśmy stworzone do macierzyństwa, więc prędzej czy później dzieci będziemy miały.
A jeśli chodzi o to nasienie, to ze mnie wylewa się jak już jestem po owulacji, w pierwszej fazie cyklu nie, gdzieś tam się pewnie wysącza, ale nie wylewa. I ważne jest żeby nie myć się po stosunku, bo woda zabija plemniki!
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Jak zajść w ciążę"