Szukaj

Pęknięta prezerwatywa! Pytanie o tabletki do 72h!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
gwiazdeczka1202
gwiazdeczka1202 17-01-2011 14:16

prosze o rade! kochałam sie z chopakiem w 12 dniu cyklu i niestety pekła nam prezerwatywa:/ poszlam do ginekologa i juz w 7h zażyłam tabletke ESCAPELLE. Myslałam ze jest wszystko w ok ale juz po 4 dniach (czyli w 16 dniu cyklu) dostałam okres i trwał 4dni, był słąby(zwykle trwa6 i jest bardzo obfity). myślałam ze to jest spowodowane tymi tabletkami ale teraz mija juz 34 dzien a ja nie dostałam okres:( zaczynam sie bac że te 99%, ktore daja pewnoś te tabletk dla mnie nie wystarczają;( mam 19 lat i nie jestem jeszcze gotowa zostać mamusią:/

trochę rozsądku
trochę rozsądku 16-02-2011 11:22

Wy głupie dziewuchy. Trzeba ponosić konsekwencje za swoją głupotę. Pewnie!! Bzykać się kiedy popadnie a później lecieć do gina po tabletkę poronną? Wy niedorozwinięte małolaty. Wasze matki powinny lecieć po takie tablety, jak was poczęły.
Jak nie macie żadnych skrupółów brać tabletki poronne, to pewnie jak nie zdążycie jej wziąć to sie umawiacie na aborcję.
Wejdźcie na you tube i pooglądajcie sobie trochę filmów o aborcji, te dzieciątka poszarpane. A to wszystko dlatego, że na świecie są nadal takie pustaki jak wy!!!
Dlatego seks powinniście uprawiać z osobą którą kochacie, i która was kocha, żeby właśnie w razie wpadki stworzyć udaną rodzinę a nie latać po rzeźnikach.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"