Szukaj

Czy mogę być w ciąży?

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Anita686
Anita686 01-08-2011 15:20

Mam 17 lat i krwawienie spóźnia mi się już 3 miesiące. Zawsze było nieregularne, kiedyś nawet spóźniało mi się 4 m-ce. Współżyje z moim chłopakiem, ale się zabezpieczamy.
Czy mogę być w ciąży? Nie mam żadnych objawów, tylko piersi mi urosły i mam małe rozstępy na nich. Wydaję mi się, że to przez dorastanie ( mam nadzieję ), ponieważ jakiś rok temu było tak samo, a te małe rozstępy zniknęły. Aha i niepokoi mnie jeszcze jedno, brzuch mi się lekko powiększył i czasami czuję jakby coś mi się w nim ruszało. Czytałam dużo o ciąży i to chyba za wcześnie na ruchy dziecka. Zapomniałam dodać, że mam zaparcia. Ciągle mam uczucie pełności i kłopoty z wydalaniem - raz w tygodniu. Czytałam, że to może być spowodowane nieregularnym odżywianiem się, stresem itp. A ja właśnie ostatnio miałam dużo stresu i odżywiam się nieprawidłowo.
Mam nadzieję, że nie jestem w ciąży. Bardzo proszę o odpowiedź.

Agata965
Agata965 06-08-2011 10:55

Część mam podobną sytuację tylko że ja mam krwawienie co miesiąc ale mam inne objawy, np. częste nudności brak apetytu nadwrażliwość, piersi mnie bolą. Moja ciąża jeżeli będzie to będę miała piekło w domu ale napewno mój chłopak zaakceptuje. Tak nawiasem też mam 17 lat

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"