Szukaj

Naturalny sposób na komary

Podziel się
Komentarze0

Olejki eteryczne to nietoksyczna i skuteczna broń w walce z komarami. Przyjazną ochroną z ich użyciem są opaski na komary i plastry odstraszające komary Mosbito.


Chemiczne środki antykomarowe, stosowane w tradycyjnych preparatach na komary mogą mieć niekorzystne działanie, a u wrażliwych osób wywołać skutki uboczne. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się naturalne, domowe sposoby ochrony przed gryzącymi owadami.

Domowy sposób na komary

Wiele osób wraca do sposobów stosowanych przez babcie. To mikstury na bazie octu lub alkoholu przygotowywane w domu. Ich zapach jest nieprzyjemny dla komarów, ale również dla ludzi. Podstawowa wada to krótkie działanie – trzeba je rozprowadzać co 30 minut.

Preparaty na komary nanoszone bezpośrednio na skórę nie zawsze działają. Dlaczego? Mogą po prostu ze skóry wyparować, być spłukane podczas kąpieli. Ich odstraszający zapach jest często zagłuszany przez pot, kremy przeciwsłoneczne, czy inne kosmetyki.

Olejek lawendowy odstrasza komary

Niektórych stężonych olejków eterycznych lepiej nie nanosić bezpośrednio na skórę. Chociaż to sposób naturalny, musi być używany bezpiecznie.  Takie przyjazne i skuteczne użycie olejków eterycznych, np. lawendowego, gwarantują plastry na komary i opaski na komary Mosbito.


-„Dzięki specjalnej technologii zapach odstraszający komary ulatnia się stopniowo przez kilka godzin. Nie ma więc potrzeby ciągłego zabezpieczania się. Opaskę na komary wystarczy po prostu założyć na nadgarstek lub kostkę nogi i można zapomnieć o ugryzieniach. Z kolei plaster na komary można przykleić do ubrania." – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Cała gama naturalnych produktów na komary Mosbito dostępna jest w sieciach handlowych, sklepach detalicznych oraz w Internecie np.  w drogeriazdrowie.pl oraz Kidy.pl

Więcej na stronie www.mosbito.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych - Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji - Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO - przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl  www.mosbito.pl

Komentarze do: Naturalny sposób na komary

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz