Szukaj

Odchudzanie po czterdziestce

Zgrabna sylwetka po 40-stce? Sekret to zdrowy styl życia i przestrzeganie kilku ważnych zasad. Odchudzanie warto wesprzeć naturalnymi sposobami na zmniejszenie łaknienia.


40- latkom nie jest łatwo zrzucić zbędne kilogramy. Organizm przechodzi zmiany - spowalnia się przemiana materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Poniżej najważniejsze zasady żywienia dla Pań po 40. roku życia, które pomogą w walce z nadwagą.

Stabilizacja poziomu cukru we krwi


Małe porcje, częstsze posiłki. Najlepiej jest zjadać 5 – 6 małych posiłków dziennie, ale bardzo regularnie - co 4 godziny. Pomoże to utrzymać stały poziom cukru we krwi i zmniejszy chęć na słodycze. Jedzenie śniadania to podstawowa zasada ludzi szczupłych. Może być bardzo obfite - kalorie spożyte rano mają największe szanse na spalenie.

Odpowiednia ilość snu. Niewyspanie sprawia, że częściej sięgamy po energetyczne, niezdrowe przekąski w ciągu dnia. Unikanie słodyczy i powstrzymanie się od podjadania to kolejna ważna zasada.

Program odchudzania dla osób po 40. roku życia

Zobacz również:Warto poszukać naturalnych sposobów zmniejszających łaknienie. To rozwiązanie wskazane dla tych, którzy podczas odchudzania czują tzw. wilczy głód.


W osiągnięciu prawidłowej masy ciała pomoże SHOU Slim Control 40+ Forte – program odchudzania dla osób po 40. roku życia. Jego składniki - cynk i chrom  w połączeniu z morwą białą oraz korą cynamonową pomagają zwalczyć wilczy apetyt. Poprawiają również metabolizm węglowodanów. – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Produkty wspierająca oczyszczanie organizmu oraz odchudzanie z linii Shou, w tym SHOU Slim Control 40+ Forte, kupisz w sieciach: Real oraz drogeriach: Natura, Laboo, Koliber. Produkty dostępne są również w Internecie na www.drogeriazdrowie.pl

Więcej informacji na www.shou.com.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych - Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji - Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO - przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.


Komentarze do: Odchudzanie po czterdziestce

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz