Szukaj

Wszystkie objawy ciąży

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Aania
Aania 14-10-2007 23:01

Nie wiem w końcu czy jestem w ciąży czy nie ...miałam wszystkie objawy ciąży ...byłam u trzech ginekologów dwóch mówi że jestem w ciąży a trzeci twierdzi że nie jestem w ciąży ...robiłam cztery testy ciążowe i na każdym wychodzi wynik negatywny czyli nie jestem w żadnej ciąży ...czy jest możliwość że jestem w ciąży a test ciążowy będzie wykrywał że nie jestem ...a jak by już nie było to bym już była w 5tyg.ciąży. BARDZO PROSZĘ O pilną ODP. POZDRAWIAM

G
G 15-10-2007 09:13

ciężko coś doradzić w takiej sytuacji,ale nie jest to ok,jeśli różni lekarze mówią co innego.Spróbuj może i iść do jeszcze jakiegoś,może prywatni to przynajmniej usg ci zrobi.Na usg ciąża będzie widoczna.

kicia1981
kicia1981 15-10-2007 09:59

Cześć Aania. Ja byłam w takiej samej sytuacji jak Ty. Zrobiłam chyba z 7 testów, a wynik wciąż był negatywny. Lekarz powiedział że prawdopodobnie jestem w ciąży, miałam wzdęcie brzucha, podwyższoną temp, powiększoną macicę. Okres spóźniał mi się 9 dni (zawsze mam regularny). Drugi lekarz powiedział że nie jestem w ciąży. Bardzo się zdziwiłam jak w sobotę dostałam @. Do tej pory nie wiem czy byłam w ciąży i ona w pierwszych dniach obumarła a teraz wypływa ze mnie wraz z miesiączką. W każdym razie będziemy starać się dalej. Powodzenia!!

Aania
Aania 15-10-2007 22:21

Ja właśnie dostałam miesiączke (nic mi sie nie spóźniła) tylko że była ona bardzo słaba (z trzy krople dziennie) ...wzdłuż od pępka do samego dołu ukazała mi się cienka linia-czy ona coś znaczy?

Malina
Malina 16-10-2007 08:00

Ta ciemna linia to znaczyć mogą zmiany hormonalne, też tak kiedyś miałam i myślałam że jestem w ciąży ale byłam u lekarza i po badaniach okazało się że to są zmiany hormonalne

G
G 16-10-2007 11:53

Kreską się nie sugeruj.Rzeczywiście ona się w ciąży wydłuża i ciemnieje(sprawa hormonów),ale to póżniej na tym etapie jeśli jesteś w ciąży to za wcześnie.Ta miesiączka jest dziwna,zdarza się,że niektóre kobiety mają właśnie przez pierwsze miesiące ciąży słabą i krótszą miesiączkę,więc lepiej za parę dni idż do lekarza.Proponuję też zrobić test HCG(hormon ciążowy).Jest płatne ale pewne.

Aania
Aania 21-10-2007 09:56

Drugi raz dostałam miesiączke ...tym razem o cztery dni wcześniej i też jest słabsza od wszystkich innych ...słyszałam że można cztery razy po zapłodnieniu dostać okres. W tamtym miesiącu jak dostałam nie wylatywały mi martwe jajeczko niezapłodnione rozdrobnione (opławy)nie wiem jak sie to nazywa, a w tym miesiącu dostałam leciutkie, a mój okres jest słaby ...ginekolodzy też nie wiedzą czy jestem w ciąży czy nie ...za tydzień mam badania usg ...ale pisze bo jestem niecierpliwa i może wy miałyście taką sytuację. pozdrawiam

zdezorientowana
zdezorientowana 11-10-2010 22:54

Cześć dziewczyny mam pytanie ostatnio byłam na badaniach zrobić sobie wyniki czy z moim zdrowiem wszystko jest oki, odbierając te wyniki lekarz powiedział, że z krwi wyszło, że jestem w ciąży. Zrobiłam trzy testy w pierwszym wyszło, że nie jestem w ciąży, w drugim wyszło że jestem w ciąży, a w trzecim wyszło znowu, że nie jestem. Okres dostałam w terminie w którym powinnam dostać, lecz w ogóle nie boli mnie brzuch jak we wcześniejszych miesiączkach, a krwawienia nie są tak obfite jak we wcześniejszych. Do ginekologa się wybieram, ale muszę poczekać jak skończy mi się okres, bo teraz nic mi nie powie. Co sądzicie o tym?
Pomóżcie!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"