Szukaj

Tydzień po okresie...

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Teresa19
Teresa19 28-02-2009 21:12

to zaczne od tego, że 3 tygodnie temu miałam stosunek (2razy) z moim chłopakiem, nie zabezpieczaliśmy sie,ani ja ani on... po tygodniu dostałam okres normalnie, regularny 5 dni jak zawsze... Ja tu happy że nie zaszłam i w ogóle... Ale po tym jak skończył mi sie okres po tygodniu znowu dostałam miesiączke, czyli 2 razy w miesiącu, nie wiem dlaczego?? Nigdy przed tem tak nie miałam.. Nie wiem dlaczego?? Nie boje sie że zaszłam bo oboje z chłopakiem chcemy miec dzieci... Tylko teraz tak... Ja młoda... mam jeszcze 1,5 roku szkoły, a chłopak za granicą... Dlaczego tak mi sie zrobiło, że po tygodniu znów dostałam okres????? Czy możliwe że to ciąża???

Ola80
Ola80 28-02-2009 22:50

Teresko to dziwne co opisujesz. Zrób test, bo to naświetli ci obraz sytuacji, albo po prostu pójdź na badanie krwi-wtedy to da ci 100% pewności. Niepotrzebnie się zadręczać myślami, które dodatkowo będą przysparzać stres, najlepiej od razu wiedzieć i iść do lekarza, aby tylko potwierdził. Zresztą i tak proponowałabym ci mimo wszystko wybrać się do ginko, bo raczej takie okresy to nie jest normalne zjawisko. Życzę powodzenia

Teresa19
Teresa19 01-03-2009 16:19

No wiem, właśnie że to dziwne... Test już kupiłam, i poczekam aż skończy mi sie okres... Dziś na dodatek, jest mi nie dobrze ;( Zrobie test ale mimo wszystko jeśli wynik wyjdzie negatywny to pojde do lekarza sprawdzić dlaczego tak mam... Pierwszy raz tak mi sie zrobiło, mimo że wcześniej po stosunku tak nie miałam... A teraz to nie wiem dlaczego..

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"