Szukaj

Przytulaliśmy się ale nic więcej

Odpowiedz w wątku
mateo
~mateo 17-04-2007 19:09

mam pytanie przutualismy sie z dziewczyna w ubraniu i czasmi kolanem jej naciskalem na macice ale penisa jej nie wlozylem do macicy czy moglo dojsc do zaplodnienia??? moja dziewczyna powina dostac okres 6 a dzis jest juz 17 czym moze byc spowodowane spoznienie sie jej miesiaczki. ona badzo sie tym pprzejmuje ze moze byc w ciazy. odpiszcie prosze (wydaje sie jje ze ma wiekszy brzuch i kreci sie jej w glowie ale moze to tylko obsesja?? )

JA
~JA 19-04-2007 14:58

Skoro sie ttylko przytulaliście i to w ubraniu to nie ma takiej mozliwosci zeby Twoja dziewczyna była w ciąży!!!!!!!!!!! to ze nie ma okresu moze być spowodsowane stresem (czyli tym ze obsesyjnie myśli o tym ze moze być w ciąży),podróżami i np odchudzamiem!!!

Iedliq
Iedliq 27-04-2007 00:05

Przepraszam ze napisze takim tonem "Kpiącym"
Stary...Jesli sądzisz ze plemniki to rambo i przedostaną sie od penisa do kolana pokonają warstwe spodni(PODWÓJNĄ)+ Majtki(chyba ze nie nosicie) i jeszcze dostaną sie do komórki jajowej to kuuuurwa... Człowieku to nie teletubisie...Pomysl...Czasami...
A przy okazji przypomniał mi sie pytanie na jakims serwisie internetowym pewnej gazety(nie pamitam jakiej(Ale chyba Bravo)) "Czy od całowania mozna zajsc w ciąze"


N/C

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Kiedy kobieta jest płodna?"