Szukaj

Prosze o rade odpowiedz,podpowiedz...

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
kasmilla
kasmilla 14-06-2010 22:13

Witam Jestem tu nowa mam 22 lata.. przeczytałam artykuł o objawach ciąży. Mam ten problem.. Otóż ostatni okres miałam 19 marca,jakieś 3 -4 cykle wcześniej okres dopiero co mi się uregulował (brałam luteine przez 4 cykle)przez te miesiące nie uprawiałam seksu z chłopakiem ale jak tylko zaczęłam to okres się zaczyna spóźniać (nie wiem czy to nie jest przyczyna tego)Ostatnio tez byłam przeziębiona bez gorączki w prawdzie ale jednak.. Robiłam 3 testy ciążowe. 1 po 19 kwietnia (wdedy miałam dostać okres) 2 na początku maja około 3-5 i 3 pod sam koniec 29-31 wszystkie wykazały ze nie jestem w ciązy.. Mimo wszystko zauwazyłam ze moje piersi jakbty się zaokrągliły i stał się bardziej jędrny (mam duży biust nie poznam czy mi się powiększył) nie mam nudności czasem zakręci mi sie w głowie. Zuwazyłam równiez ze zaczełam mniej jesc niż dawniej wystarcza mi śniadanie i obiad cna cały dzień.. po między śniadaniem a obiadem jest różnica 7 godzin. Na śniadanie przewaznie zjadam miskie płatków albo 2 kromki .. obiad jest zazwyczaj pełniejszy a po zjedzeniu czuje się strasznie pełna.. mimo to mam wrazenie ze tyje..

muśka
muśka 15-06-2010 16:11

kasmilla jedyne co mogę Ci doradzić to żebyś poszła do ginekologa. Nie potrafię Ci odpowiedzieć czy jesteś czy też nie w ciąży bo musi Cię zbadać lekarz. 2 miesiące spóźnionej miesiączki nie koniecznie muszą świadczyć o ciąży zwłaszcza jak 3 testy wyszły negatywne, może masz jakieś zaburzenia hormonalne. Nie zwlekaj tylko marsz do lekarza:) powodzenia i pozdrawiam:)

kasmilla
kasmilla 19-06-2010 10:45

Dziękuje za odpowiedz.. do ginekologa wybieram się w przyszły czwartek . (u nas przyjmóje tylko raz w tygodniu) Pojawiło sie cos nowego otóz w dzień planowanej miesiączki wystąpiło plamienie ale na drugi dzień nie dostałm krwawienia tylko upławy przeźroczyste.. które po wyschnięciu stawały sie białe .. czy to moze być ta bezkrwawa miesiączka??

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"