Szukaj

Pomoźcie odpowiedzcie mi

Komentarze do: Ciąża pozamaciczna
Odpowiedz w wątku
magda_lenka
magda_lenka 12-07-2009 02:42

Proszę jeżeli macie i znacie odpowiedź prosze odpiszcie mi.
Od pewmoego czasu jestem zdaje mi sie brana na litośćprzerz koleznakę.
Wiem źe duźo przeszłyście a ja nie mam ani doswiadczenia ani dzieci.
Sparwa jest taka.
Mam koleżankę której wykryto ciąże pozamaciczną 11 tydzien okazało się ze potrzebuje na aborcję po jest życie jest zagrożone i musiała zapłacić 2500zł. Następnie 7 dni potem okazało się źe zaszła w ciązę i spodziewa się trojaczków ale jest znów zagrozenie ciąży przez ciążę pozamaciczną. ale że ciąża była wczesna to lekarz w gabinecie "przeeniósł" jej zarodki do maciccy za kazde przeniesienie zarodka musiała zapłacić 500zl czyli 1500zł. Poczym tearz okazało się że zarodki się źe jeden zarodek whlonął się i jest ciąża bliźniacza.
Nie ukrywam źe piniążki jej poźyczam ale raz juź mnie oszukała. Powiedzcie czy po aborcji przez ciązę pozamaciczną moźna tak szybko zajść w ciążę i czy za to się płaci jeżeli jest zagrożenie życia matki i czy moźna źle zagnieżdzona zarodki w gabinecie sobie przenieść do macicy. dla mnei to trochę naciągana historia. prosze napiszcie co o tym sądzicie .
Proszę.
NIe chciałabym aby mi znów zagrała na sumieniu i litości bo mam dobre serce.
Pozdrawiam i źyczę Wam wszystkieo dobrego i powodzenia.

agadym
agadym 25-07-2009 12:45

Witaj,
nie jestem lekarzem ale przeszłam ciążę pozamaciczną i trochę o niej wiem. Po pierwsze ciąża pozamaciczna faktycznie stanowi zagrożenie dla życia matki i konieczne jest jej usunięcie, co wykonuje się w szpitalu bezpłatnie!!!. Nie wierzę, że ktoś po takiej operacji jest w stanie uprawiać seks już po siedmiu dniach a tym bardziej, że zaraz po operacji następuje złuszczenie nabłonka macicy i ma się normalnie okres więc do owulacji na pewno nie dochodzi. Sprawa kolejna, nie słyszałam żeby ciążę pozamaciczną można było przenieść bo przecież zarodek wrasta w ściankę macicy czy jajowodu i na pewno nigdzie przenosić się go nie da a już tym bardziej w zwykłym gabinecie. Ciążę pozamaciczną leczy się operacyjnie lub laparoskopowo ale to wszystko odbywa się na stole operacyjnym! Zarodka wczesnej ciąży nie jest w stanie zlokalizować nawet dobre usg. U mnie zarodek pojawił się na przełomie 3 i 4 tyg ciąży i już uszkodził mi jajowód. Być może nie wszystkie uzyte przeze mnie terminy są prawidłowe ale tak to ogólnie wygląda. Przykro mi ale Twoja koleżanka naciąga Cię i to zdrowo, nie bądź naiwna, nie daj się.

Malunia
Malunia 30-09-2010 11:48

Zdaje się że Twoja kolezanka ma wybujałą wyobrażnie.. Szkoda tylko ze zanim jej juz pożyczyłas kase to sie nie upewniłas czy nie kłamie.. Ale coż,życie uczy.. Pozdrawiam i powodzenia na przyszłosc życze.. Miej oczy szeroko otwarte.. ;-)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Ciąża pozamaciczna"