Szukaj

Pomocy

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Ray
Ray 29-03-2009 21:35

Mam problem, moja dziewczyna ma typowe objawy ciąży, nudności, ból w dolnej części brzucha, ból piersi, złe samopoczucie, spoźniająca się miesiączka... ale problem w tym że nigdy się nie kochaliśmy, czasem dochodziło do pieszczot, ale nigdy nie dochodziło do wytrysku... i raczej napewno nie ma mowy o możliwości zapłodnienia, więc z czego mogą wynikac takie problemy? dodam że na ok. 2 tygodnie przed planowaną miesiączką zaczeła brac leki(m.in.biotropil) i czy to może miec taki wpływ?

monroe
monroe 04-04-2009 12:22

witaj! Dobrze że się martwisz o swoja kobietę :)Przyjmowanie leków zawsze wiąże się z możliwością efektów ubocznych dlatego zapoznajcie się dokładnie z ulotką oraz koniecznie poślij kobietę do lekarza. Wątpię by były to objawy ciąży. Niestety trzeba się dokładnie przebadać, bo bóle w dolnej części brzucha mogą być wynikiem występujących nieprawidłowości w ciele kobiecym. pozdrawiam

kaasia147
kaasia147 06-04-2009 13:02

przyjmowanie leków opóżnia miesiączke !! tak samo stres, szybki tryb życia itp. wiec nie ma co sie martwic skoro nie kochaliście sie :)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"