Szukaj

Odpiszcie, proszę!!

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Aguśka1988
Aguśka1988 13-04-2010 23:09

Napiszcie proszę co o tym sądzicie. Miałam dni płodne, nie kochaliśmy się, to były pieszczoty... Nawet w ubraniach... Bylo nam dobrze ale przerwalismy... Chłopak poszedl do łazienki... Potem zaczęliśmy znowu, za jakiś czas... I wtedy juz mnie dotykał palcami wiecie gdzie... Cały czas się zastanawiam czy jeśli po wyjściu z łazienki zostałoby mu coś na rękach to czy mogłoby to być niebezpieczne... Powtarzam, że mineło jakies 20 min. Ile czasu plemniki żyją...? Proszę, pomóżcie... Martwię się... Czekam z niecierpliowścią...!!

renai88
renai88 14-04-2010 00:16

spokojnie, napewno nie zajdziesz w ciążę;D
nie jest możliwe aby chłopak zapłodnił cię w taki sposób.
Plemniki nie żyją w powietrzu w wodzie, itd, a generalnie kobieta musi mieć dni płodne aby zajść w ciąże, od mojego ginekologa dowiedziałam się że dni płodne występują jeden dzień w miesiącu.;)
kobieta ma wtedy odpowiedni śluz w którym przemieszczają się plemniki , i tylko jeden z miliona tysięcy dostaje się do jajeczka,w dni niepłode śluz jest gęsty i plemiki nie mają w nim ,,pożywienia,, nie mogą w nim żyć ani nie mogą popłynąć do jaeczka;) kolejna rzecz to to że tak naprawdę wcale nie jest łatwo zajść w ciążę.

zapewniam Cię że bez stosunku nie zajdziesz w ciążę;) ,, bez wyjątjów typu in vitro itd,,

Pozdrawiam Renata

Aguśka1988
Aguśka1988 14-04-2010 09:54

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz. Ja właśnie wtedy miałam dni płodne... To bylo ok 13-14 dnia od miesiączki... Boję się, że coś mu tam zostało... I nie wyschło...;) (sama się śmieje z tego co piszę...heh...) Proszę, napisz coś jeszcze... Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!

renai88
renai88 14-04-2010 15:34

nie musisz się martwić ;) następnym razem niech myje ręce żebyć nnie miła takich obaw;) kiedyś też tak myślałam jak miałam 14 lat poznałam chłopaka i tez się ,,przytulaliśmy,, ;) bałam się że zaszłam w ciąże przez majtki no i że było coś na jego palacach;) ale spokojnie to tylko my tak wyolbrzymiamy. teraz mam 21 lat nie planuję narazie ciązy ale kocham się ze swoim chłopakiem około 2 lat bez zabezpieczenia ewentualnie stosunek przerwany kiedy wydaje mi się że mam płodne dni;) i nie jestem w ciąże, dlatego teraz się śmieję że kiedyś tak jak TY martwiłam się o takie głupoty:) naprawdę możesz być spokojna. tak jak już wcześniej pisałm to tylko jakieś 24 godziny w miesiącu kobieta jest płodna;) dodatkowo plemniki przemieszczają się z śluzem mężczyzny do śluzu kobiety.są tak delikatne że niszczą się w powietrzu, ,,na ręku,,;) czytałam kiedys w gazecie że do zapłodnienia bez stosunku dochodzi na ileś 0,01% na pare milionów w sytuacji gdy mężczyzna przeprazam za określenie ,,spuści się ,, na twoje organy rozrodcze ;) ale to też jest rzadkie więc głowa do góry;) zobaczysz puźniej będzesz się dopiero martwiła;)

Aguśka1988
Aguśka1988 20-04-2010 22:27

Jeszcze raz Ci bardzo dziękuję. Miesiączki jak na razie nie mam... Napiszcie mi proszę kiedy mogę zrobić test zeby był wiarygodny?? Wystarczy w dniu spodziewanej miesiączki?

renai88
renai88 21-04-2010 19:41

wpożądku nie ma za co;) a jeśli chodzi o testy to możesz je robić po około 6 dniach od spodziewanego zapłodnienia ;) miesiączkę napewno dostaniesz, więc nie musisz wydawać kasy na testy. a jeśli o nie chodzi to musisz przyglądać się czy kreseczka wskazująca ciążę nie jest np. blada i słabo ją widac bo to oznacza najczęściej ciążę a kreska jest słaba bo jest jeszcze mało chormonu który jest wydzelany w czasie ciąży;) ja zawsze podglądam test pod światłem . wiadomo że testy najlepiej robić w dniu spodzewanej miesiączki, ale co do Twojego przypadku nie masz się co martwić, mi ostatnio opuźnił się okres o 20 dnii ciąży nie ma a mogła by być bo się nie zabezpieczam z partnerem ;) Pozdrawiam trzymaj sie cieplutko. Renata

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"