Szukaj

Niepewność

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Switas19
Switas19 19-04-2009 16:57

Mam pewnie problem. Współżyłam z moim chłopakiem jakieś 2 mies temu. Nic wtedy się nie stało, nie spadła ani nie pękła prezerwatywa a on nie doszedł w środku i na długo przed wyciągnął go.Pierwszy okres dostałam normalnie a kochamy się zazwyczaj przed okresem jakies 1-2 dni. Otórz teraz okres spóźnia mi się jakieś 5 dni.Nie miałam wczesniej jakiś krwawień które wskazywały by na wczesny okres, ani nie bolą mnie piersi. Miałam jakiś tydz. temu gorączkę 37,4 stopnia, ale ona utrzymywałą się jakieś 3 dni. Czy mogę być w ciąży??

Kornik
Kornik 28-04-2009 12:07

pewnie do tej pory dostałaś już okres ;) ale odpowiem Ci na przyszłość - jeśli kochacie się 1-2 dni przed spodzewaną @ to nie możesz zajść w ciążę (chyba że w połowie cyklu miałaś jakieś wielkie kłopoty, duży stres, zmarł ktoś bliski itp.)

Memory
Memory 28-04-2009 20:39

Witam wszystkich :) jestem nowa na forum, pojawiłam się tu bo mam straszny problem...nie wiem czy nie jestem w ciąży ;( bardzo się tego boję jestem młoda mam dopiero 17 lat. Niby nie miałam żadnych objawów okres miałam już dwa razy i ti zupełnie normalnie, nie wymiotowałam, i nic z takich rzeczy, ale ostanio okropnie pulsowała mi tętnica brzuszna i odczuwam ruchy jelit czy to może być ciąża?? pomóżcie...
dodam jeszcze że 7 dni po stosunku robi łam test i wyszedł negatywny, więc mnie to uspokoiło, ale nie wiem co teraz się ze mną dzieje..

Kornik
Kornik 29-04-2009 11:03

Skoro miałaś 2 okresy i żadnych dolegliwości to nie wiem dlaczego podejrzewasz ciążę? Przecież w 3 miesiącu na pewno miałabyś już jakieś objawy, więc się nie martw.
A przyczyn złego /dziwnego/ samopoczucia może być przecież dużo - nie musi to oznaczać ciąży! Ja np. mam takie "ruchy" w brzuchu po zjedzeniu całego arbuza w ciągu jednego dnia :))) pozdrawiam!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"