Szukaj

Mam pewien problem...

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
nervous
nervous 18-11-2008 12:50

Witam, mam pewien problem... Przeważnie okres miałam nieregularny, czasem przerwa była ok 30 dni, czasem więcej, ale nigdy jeszcze tak długo jak teraz, a mianowicie, nie mam okresu od 50 dni... Warto zaznaczyc, że od dwóch miesięcy jestem na diecie ze względu na to, że miałam Helicobacter (taka bakteria) w żołądku i zapalenie żołądka i teraz obowiązuje mnie dieta. Jak kochałam się z partnerem to używaliśmy prezerwatyw i przy tym również stosunek przerywany. Test niby robiłam i niby wyszedł negatywny. Jeśli o moje samopoczucie chodzi to mam kłucia w brzuchu, przepotworne wzdęcia (mogą byc one spowodowane tą dietą, ale już jakiś czas ich nie miałam i znów powróciły)... Aha, a do tego mam swędzenie warg sromowych i tych okolic. Czy to może by coś związanego z ciążą, czy jestem przewrażliwiona i to wszystko przez tą dietę?

kasiuniaa777
kasiuniaa777 18-11-2008 15:07

Moim zdaniem to wina diety...
pzdrawiam

magda2213
magda2213 19-11-2008 18:21

Ja mam podobny problem tyle że nie jestem na diecie, tez mam nieregularny okres a teraz strasznie sie spoznia, ponad 40 dni juz jest i mam ogromne bóle podbrzusza, byłam u ginekologa i mimo ze testy wyszły negatywne musze isc zrobic badanie krwi..Mam temperature powyżej 37..., jutro robie jeszcze jeden test a w przyszłym tyg sie okaze bo ide do niego z badaniami... Pozdrawiam

Aniie
Aniie 19-11-2008 20:40

myśle ze gumka a do tego stosunek przerywany to dobre zabezpieczenie.okres sie spoznia pewnie przez ta dietę , to jest przeciez zmiana odzywiania i to sie wiaze ze zmiana cyklu. swędzenie warg sromowych - mozliwa grzybica.

nervous
nervous 25-11-2008 10:03

Hej, wciąż nie mam okresu, już 58 dzień... :( W sobotę robiłam drugi test i też niby wyszedł neghatywny... Jak myślicie, czy moja dieta i sposób odżywiania może mie wpływ na wynik testu? Brzuch robi mi się duży i twardy (wzdęty) tylko po jedzeniu, tak to np jak rano wstaję to nie mam go nabrzmiałego ani nic. Może dziś lub jutro umówię się do ginekologa na wizytę, boję się tej wizyty, po pierwsze dlatego, że boję się tego, co mi powie (czyli, że mogę by w ciąży), a po drugir dlatego, że to będzie moja pierwsza wizyta... Mam 20 lat, i wydaje mi się, że to jeszcze ciut za szybko... Ale, jak to moja Mama mówi, że to dar od Boga, i jeśli by się przydarzyło, to powinniśmy się tylko cieszyc... Pozdrawiam Wszystkich i dzięki za odpowiedzi

gwiazdkapmi
gwiazdkapmi 02-12-2008 16:23

hey ja nie stosuje diety ale ja okresu nier mam juz od 63dni i mam boleści brzucha wzdecia bolące piersi apetyt straszny co chwile jestem głodna i senna apie bardzo długo jak myślicie co to jest ciąza? test robiłam 2razy wyszło ze nie al;e to był nie poranny mocz jak myślicie pomocy !!!

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"