Szukaj

Jak powiedzieć?

Odpowiedz w wątku
Łuki22;)
Łuki22;) 12-02-2008 01:36

jesteśmy młądą parą ja mam 23 lata a moja wybranka(nażyczona) 20.
i problem polega na tym ze ona boi sie powiedziec o ciąży( 11 tydz.) swojm opiekuną...(jej mama zgineła w wypadku jak była mała a ojciec ma drugą
rodzinę, jemu powiedzielismy jako drugiemu po moich rodzicach). caly problem polega na tym ze nie wiemy jak to powiedziec jej ciotce która sie od wypadku nią zajmuje. Dodam jeszcze ze stan Marty nie jest idealny i ciotka z tego moze robic duzy problem. My wiemy ze bedzie dobrze bo lekarz który prowadzi ciąże twierdzi ze wszystko bedzie dobrze... a drugim problemem jest fakt ze jest na 1 roku studiów... jak to powiedziec i kiedy?

Marka
Marka 24-02-2008 14:20

Witaj Łukasz! Nie przejmujcie się. Dobrze, że chociaż Twoim rodzicom powiedzieliście. Z czasem to wam doda skrzydeł i ze szczęścia sami będziecie chcieli powiedzieć cioci. Macie siebie i to wystarczy :) Ja jestem od Twojej dziewczyny o 2 lata młodsza a rodzić będe w klasie maturalnej, jeszcze nikt nie wie... także jesteście w lepszej sytuacji :) Trzymajcie się ciepło i gratuluje bobaska! Trzymam za was kciuki! NAPEWNO WAM SIE UDA :)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Ciężarne uczennice w polskich szkołach"