Szukaj

Czy to ciąża?

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
bant
bant 11-07-2009 09:21

Kochałem się z moją dziewczyną oralnie około miesiąca temu. Usilnie próbuję sobie przypomnieć jak nasienie mogło dostać się do jej dróg rodnych.. (miałem wytrysk) ale nie potrafię. Mojej dziewczynie okres spóźnia się o tydzień.. poza tym wczoraj wieczorem poczuła mdłości.
Trochę czuję się zagubiony bo ostatnio ona straciła bardzo na wadze, pani w Krwiodawstwie nie chciała jej pobrać krwi bo stwierdziła u niej anemię chciała oddać krew około 2 tyg temu), poza tym przeżywała ostatnio duży stres. A wiem że wszystkie te czynniki mogą wpływać na opóźnienie wystąpienia krwawienia... ale te mdłości wczoraj w nocy? Czy to może być zbieg okoliczności?

aaguulaa
aaguulaa 11-07-2009 09:44

Witaj Bant! Otóz nie ma mozlwosci zeby przez stosunek oralny kobieta była w ciąży, objawy jakie opisujesz towarzysza i przy anemi łacznie z mdłościami. Tak sie składa ze 2miesiace temu moja przyjaciókla czuła sie dokładnie tak samo, zawroty głowy, omdlenia, brak apetytu, wymioty, utrata wagi i przede wszystkim brak miesiaczki, wszyscy byli pewni ze to ciaza, ale okazało sie ze to była anemia. Ale jesli sie denerwujecie zawsze mozna dla pewnoscizrobic test ciązowy. Pozdrawiam

bant
bant 11-07-2009 10:18

Ja właśnie wiem, że przez stosunek oralny nie można zajść w ciążę. Ale cały czas się zastanawiam od kilku dni czy nie miałem nasienia na palcach pieszcząc ją potem (jestem przekonany że nie, ale nie mogę jakoś uspokoić tych myśli)

Kornik
Kornik 15-07-2009 17:29

tydzień po terminie spodziewanej miesiączki możecie już zrobić test, ale ja również jestem zdania, że to objawy anemii (poważna sprawa, więc wyślij dziewczynę jak najszybciej do lekarza!), a brak okresu może też być spowodowany stresem związanym z obawą przed ciążą.

bant
bant 20-07-2009 10:00

Wynik testu - pozytywny. Jak dla mnie to to prawie cud...

Kornik
Kornik 21-07-2009 13:07

dziwne to co piszesz - nie ma takiej opcji, żeby przez seks oralny zajść w ciążę; z wytryskiem czy bez - jest to po prostu niemożliwe.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"