Szukaj

Czy mogłam zajść w ciążę???

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
Anetka1313
Anetka1313 11-12-2009 12:06

Witam wszystkich. 2 tygodnie temu kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpoieczenia. On zadbał o to, aby wytrysk nastąpił poza moimi narządami rodnymi. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mimo wszystko mogłam zajść w ciążę? Bardziej chodzi mi o to, czy seks bez zabezpieczenia tuż przed okresem może spowodaować ciążę?? Dla wyjaśnienia- kochaliśmy się w sobotę, a okres dostałam we wtorek. Proszę o rady. Z góry dziękuję.

A jest jeszcze jedna sprawa. półtora tygodnia po bardzo źle się poczułam, to było wieczorem- dziwne zawroty głowy (momentami bardzo intensywne), złe samopoczucie (trochę było mi niedobrze, ale tylko trochę, nie wymiotowałam). Wiem, że na objawy ciąży to za wczesnie, ale może to coś z tym miało wspólnego. Jeszcze nigdy tak się nie czułam, a bynajmniej nie pamiętam.

Murzyn
Murzyn 16-12-2009 21:12

Jezeli wytrysk nastapił poza narządami rodczymi to nie masz sie czego bac. chyba ze nic Ci nie powiedział i cos mu poleciał. Seks bez zabezpieczenia tuż przed okresem może spowodaować ciążę. Wystarczy jedna kropelka do zapłodnienia.

MoniaB
MoniaB 17-12-2009 09:50

Przed okresem jest tak zwany czas bezpłodności bezwzględnej i trwa on 14 dni, więc nie ma możliwości abyś zaszła w ciążę tuż przed okresem, ponieważ były to twoje niepłodne dni.

Anetka1313
Anetka1313 17-12-2009 22:43

Widzę różne teorie na ten temat;). Jeśli chodzi o te dni niepłodne tuż przed okresem. Ja niestety mam nieregularne miesiączki, więc dokładnie nie mogę wyliczyć kiedy mam dni płodne a kiedy nie, a skoro jestem "rozregulowana";)to nawet teoretycznie dni niepłodne przed okresem mogą być u mnie płodne..chyba. Za tydzień mam wizytę u gincia to się dowiem. Nie będę w ciąży- dobrze, będę- też dobrze:), ważne żeby było zdrowe:).
PS. Zawsze chciałam prowadzić kalendarzyk, ale w moim przypadku to raczej niemożliwe ze względu na nieregularny okres:(. Przez to nie można nic zaplanować, głównie w przyszłości jak już będziemy małżeństwem i zechcemy mieć dzidziusia. No chyba, że trafi się wcześniej ;P.

mozg11987
mozg11987 20-12-2009 23:37

witam. w ciaze mozna jak najbardziej zajsc podczas stosunku przerywanego bo to nie jest metoda antykoncjepcji, lecz planowania rodziny. 4 dni przed okresem sa nieplodne a nie 14, jak ktos tu wczesniej pisal. nie zapominajmy tez, ze w ciaze kobieta moze zajsc w kazdym odcinku cyklu, takze podczas okresu. ja jestem najlepszym przypadkiem :D do tego mialam 4 regularne krwawienia od momentu zaplodnienia. pozdrawiam :)

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"