Szukaj

Boję sie rozczarowania.

Komentarze do: Objawy ciąży
Odpowiedz w wątku
nataliaw
nataliaw 02-03-2009 15:56

Witam!!!
Widzę , ze większości Pań udało się spełnić marzenie, ja co prawda od miesiąca staram się o dziecko , ale im więcej czytam reportaży , komentarzy na ten temat tym bardziej się boję, bardzo pragnę dziecka , jestem młoda mam 22 lata, ale czuje ze chce być matką, nie chcę używać niecenzuralnych słów, ale chciałabym prosić o rade jak wspomóc siebie w tym aby zajść w ciąże , co najlepiej robić , może jakaś dieta, w tym tygodniu mam dni płodne kochaliśmy się z narzeczonym , ale po pierwszej porażce miesiąc temu boje się ze tym razem tez bardzo się rozczaruje........stosowaliśmy wszystkie sprzyjające pozycje, .....dlaczego problem zajścia w ciąże jak tak bardzo z miesiąca na miesiąc skomplikowany....proszę o rade..... może nie potrzebnie panikuję. dodam ze mój Pan jest 11lat starszy czy to może mieć na to wszystko wpływ?

kamiliana88
kamiliana88 03-03-2009 15:12

Witaj, wiek Twojego partnera raczej nie ma nic do rzeczy, nie powinnas sie tak przejmowac tylko dac poniesc się chwili i zapomniec ze seks to staranie o malenstwo.Głowa do góry ja o moją córcie starałam sie 4 miesiace i wcale nie liczyłam dni płodnych.

nataliaw
nataliaw 04-03-2009 11:20

Dziękuję bardzo za pocieszające słowa, tak bardzo mi na tym zależy ze sam nie potrafię myśleć o niczym innym .....ten tydzien jest dla mnie decydujący , kolejne starania.... mam nadzieję ze sie uda:)))) pozdrawiam Cie serdecznie i dziękuje za słowa:))

LuizaPatrycja*
LuizaPatrycja* 04-03-2009 12:12

Mesiac to bardzo mało ja satarałam się prawie rok. Niedawno przestałam o tym myśleć a tu bach i jest ciąza, byłam bardzo zaskoczona. Nie mozesz sie tak zaartwiać tylko ciesz się wspólnymi chwilami z partnerem bo takie zadręczane się nie powoduje nic dobrego.

nataliaw
nataliaw 04-03-2009 22:22

Tak masz rację miesiąc to bardzo mało, ale jak sie czegoś bardzo pragnie to wszystko nagle potrafi runąc.....nie da sie nie myślec , to jest silniejsze....ale moze faktycznie czas wziąc sie w garsc i czekac co los przyniesie....obym napisała za kilka dni ze nie dostałam okresu <to by była niespodzianka> ///:)))))))))
Pozdrawiam

LuizaPatrycja*
LuizaPatrycja* 05-03-2009 09:04

Wiem co to znaczy ze nie da sie nie myśleć o tym, dwa razy obumarła mi ciąza, kiedy zaszlam w ta ostatnia to juz nawet sie nie cieszylam ylko byl wielki szok balam sie ze bedzie tak samo. naszczescie narazie jest git, ale drecza mnie mysli co bedzie gdy...
Trzymam za iebie kciuki oby ci sie udalo i daj znac.

nataliaw
nataliaw 07-03-2009 09:58

A jednak znów Zonk , na teście jedna kreska, za każdym razem serce boli coraz bardziej:((((

Mamusia18
Mamusia18 10-03-2009 12:04

Moja rada: przestań myśleć o ciąży,kochaj się z narzeczonym nie myśląc że robicie to wyłącznie by mieć dziecko.U mnie starania trwały 5mc,kiedy powiedziałam "pas" zauważyłam że nie mam już 4 dzień miesiączki:) I tak o to na świat przyszedł nasz Kochany synek Igorek:):) Kobiety pragnące dziecka czasem tak bardzo się nakręcają że wmawiają sobie objawy ciąży.Daj sobie czas a na pewno stanie się to o czym marzysz:)pozdrawiam:***

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Objawy ciąży"