Szukaj

Witamina C pomaga pacjentom chorym na raka

Podziel się
Komentarze1

Większość chorych na raka to osoby z niedoborem witaminy C. W rzeczywistości chorzy cierpią w znacznym stopniu od nieodpowiedniego odżywania. Bądźmy szczerzy - złe odżywianie zwiększa ryzyko zatrucia, chronicznego zmęczenia i depresji. Ostatecznie, jeśli celem jest, aby w pełni wygrać z rakiem, pacjenci z nowotworami powinni spożywać wysokiej jakości witaminy i minerały.

Powstrzymać raka z witaminą C

Ponad 30 lat temu, laureaci Nagrody Nobla Linus Pauling i Ewan Cameron, wykazali skuteczność 10000 mg witaminy C dziennie, aby odwrócić raka u trzynastu pacjentów - którzy pozostawieni byli na śmierć przez medycynę konwencjonalną.

Zachodnia medycyna pozostaje konserwatywna i finansowo zmotywowana, by ignorować prawdę o raku

Linus Pauling, podekscytowany uzdrawiającą mocą witaminy C, udał się do National Cancer Institute, gdzie był systematycznie ignorowany i wyśmiewany. Przez wąski zakres edukacji, lekarze mają wyprane mózgi, aby wierzyć, że operacja, chemioterapia i naświetlanie to jedyne "rozsądne" podejście do leczenia raka.

Na szczęście jest coraz większe zainteresowanie, aby dowiedzieć się prawdę o witaminy C. Warto przyjrzeć się pracom chociażby biochemika Irwina Stone'a, Drs. Williama McCormicka, Fredricka Klennera, Ronalda Hunninghake'a - lista jest długa.

3 kłamstwa o witaminie C, które zadają ból lub zabijają pacjentów – codziennie

Kłamstwo nr 1. Nie ma dowodów, że witamina C działa – Istnieje wiele tysięcy udokumentowanych badań wykazujących skuteczność witaminy C. Przykładowo witamina C leczy takie choroby jak: 60 z 60 przypadków choroby Heinego-Mediny, 327 z 327 przypadków półpaśca czy 7 z 7 przypadków gorączki reumatycznej.

Kłamstwo nr 2. Witamina C nie jest bezpieczna. - Witamina C jest z powodzeniem stosowana od 1940 roku, bez żadnego potwierdzonego przypadku zaszkodzenia komukolwiek.

Kłamstwo nr 3. Jeśli witamina C działa, wszyscy byśmy jej używali. – Chyba nie ma lekarza, który nigdy nie zapisałby witaminy C, twierdząc, że ona nie działa.

Konwencjonalne wyszkolone środowisko medyczne nie chce dowiedzieć się prawdy na temat witaminy C.

Jaka jest prawda o witaminie C?

Pomimo kłamstw i oszustw naukowych, ludzie powoli zaczynają rozumieć potęgę dużych dawek witaminy C dla wspomagania leczenia różnych chorób. Witamina C, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy na świecie, pomaga niszczyć komórki rakowe i w tym samym czasie pobudza układ odpornościowy.

Komentarze do: Witamina C pomaga pacjentom chorym na raka (1)

Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze