Szukaj

Medicover Ubezpieczenia poszerza ofertę i dociera z nią do seniorów

Podziel się
Komentarze0

Medicover poszerza swoją dotychczasową ofertę proponując Polakom kolejny, zupełnie nowy pakiet opieki medycznej. Tym razem jest on dedykowany osobom po 65. roku życia, dla których dotychczasowa oferta na rynku była bardzo ograniczona.„Opieka dla Seniora” – to propozycje dwóch pakietów medycznych skierowanych do osób po 65. roku życia, ściśle dopasowanych do potrzeb tej grupy wiekowej. Zapewniają one opiekę medyczną 24 godziny na dobę, w tym m.in. pomoc w razie nagłego zachorowania, pogotowie ratunkowe Medicover, szybki dostęp do lekarzy specjalistów, szeroką diagnostykę, a pakiet Senior Opieka Premium – również wizyty domowe oraz rehabilitację.


- „Naszą ambicją było stworzenie oferty, która stanie się realną propozycją dla Polaków w wieku emerytalnym, których podstawowe potrzeby zdrowotne bardzo często pozostają niezaspokojone. W szczególności, zależało nam na tym, aby zapewnić szybką i profesjonalną pomoc w razie nagłego zachorowania, umożliwić wizyty domowe oraz zagwarantować usługi pogotowia ratunkowego Medicover, tak ważne w sytuacji zagrożenia życia.

Wprowadzając tę ofertę, odpowiedzieliśmy również na sygnały docierające od osób młodszych, aktywnych zawodowo, które wykupując nowy pakiet w Medicover, chcą i mogą zapewnić najlepszą opiekę zdrowotną swoim rodzicom lub dziadkom” – mówi John Stubbington, Dyrektor Operacyjny spółki ubezpieczeniowej Medicover.

Komentarze do: Medicover Ubezpieczenia poszerza ofertę i dociera z nią do seniorów

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz