Szukaj

Kształt pośladków: lekarz wyjaśnia tajemniczo ogromną pupę

Podziel się
Komentarze0

Lekarz Oneal Ron Morris - transseksualista, który wygląda jak kobieta, ale jest mężczyzną - został aresztowany za wstrzyknięcie do pośladków pewnej kobiety kombinacji cementu, Fix-A-Flat, oleju mineralnego oraz Superglue. Wieści te wprawiły opinię publiczną w osłupienie.


Ale bardziej szokujące są zdjęcia zrobione przez domniemanego sprawcę, które ujawniają niewiarygodny rozmiar tylnej części jego ciała. Podczas gdy większa część populacji chcącą powięszyć pośladki z całą pewnością odmówiłaby leczenia przez jakiegokogolwiek fałszywego lekarza, to zdjęcia ujawniają, że Oneal Ron Morris sam wygląda jak chodząca antyreklama nielegalnej praktyki.

W jaki sposób Oneal Ron Morris stał się tak masywny z tyłu? Czy możliwe, że sam w wziął swoją niebezpieczną mieszankę?  Bądźmy szczerzy, substancje te są dobre do naprawiania drogi albo opony, a więc można zakładać, że są niebezpieczne, wstrzyknięte w żywą tkankę.


Oneal Ron Morris sam mógł znaleźć się w szpitalu, jak jego domniemane ofiary, z wielkimi, psującymi się ranami. Dodatkowo, dwie tradycyjne techniki powiększania pośladków – implanty silikonowe oraz zastrzyki z tłuszczu – na pewno nie będą miały tak dramatycznych rezultatów.

Oneal Ron Morris, 30-letni transseksualista, maksymalnie powiększył swoją pupę prawdopodobnie używając polipropylenowych implantów, które można dostać na czarnym rynku albo poza Stanami Zjednoczonymi.

Implanty polypropylenowe były stosowane do powiększania piersi w latach 1990, ale zostały zakazane przez amerykańską agencję FDA w roku 2001. Implanty te bowiem absorbowały stopniowo wodę i zwiększały swój rozmiar, kiedy zostały wszczepione w ciało.

Jeżeli implanty pozostawały na miejscu wystarczająco długo, stawały się w efekcie napradę wielkie, masywne. Jednakże, nigdy takie implanty nie były wszczepiane w pośladki, co nie zmienia faktu, że Oneal Ron Morris mógł przejść przez taką procedurę.

Najlepszą terapią na implanty polypropylenowe jest ich chirurgiczne usunięcie. Jeżeli więc naprawdę fałszywy doktor ma takie implanty i nie każe ich sobie usunąć, może spodziewać się, że jego pupa będzie rosła i rosła, a w ostatecznym efekcie sięgnie ziemi.

Komentarze do: Kształt pośladków: lekarz wyjaśnia tajemniczo ogromną pupę

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz