Szukaj

Cztery naturalne lekarstwa: wyjedz sobie swoją drogę do zdrowia

Podziel się
Komentarze0

Alternatywna medycyna nie jest dziś aż tak alternatywna. Ponieważ, aż cztery osoby dorosłe na dziesięć teraz zwraca się w kierunku naturalnych lekarstw, mających pomóc im w niektórych problemach zdrowotnych. Specjalistka od żywienia, Joy Bauer, przedstawia tutaj swoje cztery ulubione naturalne lekarstwa.Najlepsza sprawa jest taka, iż wszystkie z nich się je. A niektóre z nich naprawdę działają. Nie mają skutków ubocznych, dodaje jeszcze Joy Bauer. Możesz ich spróbować – w ten sposób możesz uśmierzyć nieprzyjemne objawy, jeżeli jakieś masz. Lekarstwo i medycyna, wszyscy to lubimy.

Po pierwsze, ocet może obniżyć cukier we krwi.

Jeżeli bierzesz od dwóch do czterech łyżeczek octu z posiłkiem albo przed posiłkiem, może to obniżyć poziom cukru, który wynika z posiłku, wyjaśnia specjalistka od żywienia Joy Bauer. Jest to wyjątkowo pomocne w przypadku ludzi z cukrzycą typu 2.


Nie mówimy, żeby wypijać ocet jednym haustem. Ale, możesz sprónować wymieszać ocet z olejem z oliwek i zacząć swój obiad od sałatki. Albo też, skropić octem balsamicznym ogórek, pomiodory albo cebulę.

Po drugie, miód łagodzi kaszel.

Zwykły miód pomaga oczyścić i załagodzć gardło, a także usuwa śluz, mówi Joy Bauer. Możesz spróbować zjeść dwie łyżeczki miodu na trzydzieści minut przed pójściem do łóżka (dla chorego dziecka w wieku od 1 roku do sześciu lat – pół łyżeczki. Miodu nie wolno podawać niemowlętom poniżej 1 roku życia).

Po trzecie, herbatka ziołowa z rumianku uśmierza bóle związane z menstruacyjnymi skurczami.

Sączenia rumiankowej herbatki pozwala rozluźnić mięśnie macicy poprzez podnoszenie poziomu glicyny w ciele. Glicyna to aminokwas, który zatrzymuje spazmy mięśniowe. Spróbuj od jednej do trzech filiżanek dziennie w czasie cyklu menstruacyjnego.

Po czwarte, olejek miętowy uśmierza objawy IBS (syndrom jelita drażliwego).

Rozluźnia to mięśnie ścianek jelit, wyjaśnia Joy Bauer. Zażywaj kapsułki z miętą i jedz jedną trzy razy dziennie, trzydzieści minut przed posiłkiem, doradza specjalistka.

Komentarze do: Cztery naturalne lekarstwa: wyjedz sobie swoją drogę do zdrowia

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz