Szukaj

Akcje profilaktyczne w Centrum Medycznym Medrun

Podziel się
Komentarze0

W najbliższym czasie warszawskie Centrum Medyczne przygotowało szereg akcji profilaktycznych, w ramach których można skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych i badań diagnostycznych.- W naszej działalności przykładamy dużą wagę do profilaktyki chorób – szczególnie profilaktyki chorób dziecięcych. Nasze centrum jest jednym z nielicznych w Warszawie, które oferują pełne spektrum specjalizacji dziecięcych. Zapraszamy na darmowe konsultacje mamy z dziećmi. To pierwsza z całego cyklu akcji mających na celu profilaktykę i edukację pro-zdrowotną. – mówi Lena Garnik, dyrektor medyczny Centrum Medycznego Medrun.

Jeszcze w kwietniu zainteresowane osoby mogą skorzystać z dwóch akcji profilaktycznych:
  • Akcja alergologiczna i dermatologiczna
W ramach bezpłatnych konsultacji zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z konsultacji specjalistów w zakresie dermatologii i alergologii. Bezpłatne konsultacje obejmują zarówno specjalizacje dla dorosłych, jak i dzieci.

  • Akcja okulistyczna
W ramach akcji nakierowanej na profilaktykę chorób oczu, Pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji okulistycznych oraz badania pola widzenia.

Centrum Medyczne Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, która od lat działa na rzecz promocji profilaktyki chorób i edukacji pro-zdrowotnej. W samym 2011 roku z bezpłatnych badań i konsultacji ofertowanych przez Grupę skorzystało ponad 10 000 osób.

Więcej informacji na stronie: www.medrun.pl oraz www.warszawa.multimedis.pl


***
Centrum Medyczne Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, jednego z największych dostawców opieki medycznej w Polsce, oferującego kompleksową opiekę medyczną w ramach 19 placówek na terenie całego kraju. W Centrum Medycznym Medrun do dyspozycji naszych Pacjentów oddanych jest ponad 100 specjalistów działających w szerokim spektrum specjalizacji – od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. W przychodni zostały wydzielone poradnie pediatryczne dla dzieci zdrowych i chorych.

Komentarze do: Akcje profilaktyczne w Centrum Medycznym Medrun

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz