Szukaj

Scanmed Multimedis dołączył do programu Krakowska Karta Rodzinna

Podziel się
Komentarze0

Scanmed Multimedis jest partnerem programu Krakowska Karta Rodzinna 4+. To system ulg skierowany dla rodzin liczących co najmniej czworo dzieci. W ramach programu rodziny wielodzietne mogą skorzystać ze zniżek w Centrach Medycznych Scanmed Multimedis.Program Krakowska Karta Rodzinna 4+ adresowany jest do wszystkich rodzin zamieszkałych na terenie Krakowa, składających się z rodziców (jednego rodzica), mających na utrzymaniu czworo i więcej dzieci, bez względu na kryterium dochodowe.
- Cieszymy się, że mogliśmy zostać partnerem programu organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. W swojej pracy angażujemy się w działalność społeczną, w szczególności w obszarze ochrony zdrowia – m.in. organizujemy cykliczne akcje profilaktyczne i edukacyjne, wspieramy wydarzenia sportowe i kulturalne. Ważnym elementem misji Scanmed Multimedis jest działanie na rzecz społeczności lokalnej – i misję tę konsekwentnie realizujemy – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

W ramach Krakowskiej Karty Rodzinnej 4+ rodziny wielodzietne mogą skorzystać ze zniżek w Centrach Medycznych Scanmed Multimedis. Rabaty obejmują między innymi konsultacje specjalistyczne ponad 30 specjalizacji (m.in. ginekolog, chirurg, psycholog, urolog, proktolog, dermatolog, pediatra, otolaryngolog, gastroenterolog, diabetolog), zniżki na szerokie spektrum badań profilaktycznych, diagnostyki obrazowej i USG, a także rehabilitację, opiekę stomatologiczną i  wyjazdową.


Program ma na celu wspieranie oraz promocję polityki prorodzinnej. Z programu będzie mogło skorzystać 13 tysięcy osób.

- Program Krakowska Karta Rodzinna 4+ to istotny element polityki pro-rodzinnej miasta. To szansa dla rodzin wielodzietnych na aktywność kulturalną i edukacyjną, jak również możliwość korzystania z licznych usług na preferencyjnych warunkach. Cieszymy się, że mamy okazję współpracować ze Scanmed Multimedis w tym zakresie. – mówi Marzena Paszkot Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa Ds. Rodziny I Polityki Społecznej.

Scanmed Multimedis S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się w szerokie spektrum działań na rzecz wspierania edukacji prozdrowotnej, a także ratowania ludzkiego życia i zdrowia (zabezpieczenie medyczne). Spółka wspierała liczne wydarzenie sportowe i kulturalne – jak m.in. Puchar Świata w biegach narciarskich, megawidowisko operowe „Kniaż Igor”, nagrody studenckie Mediatory czy patronat medyczny Opery Krakowskiej. Scanmed Multimedis wspiera również akcje charytatywne (fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej, Pogotowie Teatralne Teatru Groteska). Za działania podejmowane na rzecz środowiska akademickiego firma została uhonorowany nagrodą „ProStudent” w kategorii „PROdukt roku”.

Komentarze do: Scanmed Multimedis dołączył do programu Krakowska Karta Rodzinna

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz