Szukaj

Opieka dla maluszka

Podziel się
Komentarze0

Medicover Ubezpieczenia poszerzył swoją ofertę o specjalny pakiet dla najmłodszych dzieci. Dzięki niemu maluszki od chwili narodzin do ukończenia 2 roku życia objęte są  ponadstandardową opieką medyczną. To jedyny jak dotąd  taki pakiet usług na polskim rynku.


„Opieka dla Maluszka” jest odpowiedzią na potrzeby świeżo upieczonych rodziców pragnących zapewnić swojemu maleństwu najlepszą opiekę medyczną od chwili narodzin.

Nasze propozycje uwzględniają m.in. opiekę lekarza pediatry i pielęgniarki, szczepienia, wizyty domowe, porady telefoniczne, pogotowie ratunkowe, a w wyższym wariancie – także opiekę lekarzy specjalistów i diagnostykę.


Szczepienia dostępne w pakiecie są realizowane w oparciu o najnowszej generacji preparaty skojarzone, co oznacza, że dziecko szczepione jest przeciwko kilku chorobom jednocześnie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, maluch narażony jest na mniejszy stres i mniej skutków ubocznych, a cykl szczepień jest sprawniej realizowany” – mówi Marzena Kołoszczyk z Medicover.


Więcej na temat „Opieki dla maluszka” znajduje  się na http://www.medicover.pl/ubezpieczenia/1186,Opieka-dla-Maluszka.htmKomentarze do: Opieka dla maluszka

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz