Szukaj

Jak pokonać katar u niemowląt?

Podziel się
Komentarze3

Niemowlęta bardzo źle znoszą katar. Zatkany nosek utrudnia oddychanie, przeszkadza w jedzeniu, spaniu, zabawie. To dla dziecka naprawdę spory kłopot. Jeśli katar trwa długo, może dojść do zapalenia ucha lub zatok, a wtedy znacznie trudniej wyleczyć małego pacjenta. Nim minie katar, możesz sama ułatwić dziecku życie.  Poznaj nowość, jaka pojawiła się w sklepie www.babymama.pl - aspirator do noska marki Cleanoz.Jest to pierwszy i jedyny zasilany baterią aspirator do noska dla niemowląt w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne. Szybki, skuteczny, bezpieczny i 100% higieniczny. W kilka sekund ułatwi oddychanie Twojego maluszka.

Dzięki naukowo opracowanej konstrukcji, Cleanoz jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Jego kształt chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu nawet, gdy dziecko wykona nagły ruch - to wszystko możliwe dzięki delikatnym miękkim silikonowym nakładkom higienicznym. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

Cleanoz to wyjatkowy, higieniczny aspirator, który nie zatrzymuje, nie przechowuje i nie przenosi bakterii i zarazków.


W tradycyjnych gruszkach i aspiratorach zarazki i bakterie zostają najczęściej uwięzione wewnątrz i pozostają tam na długo, nawet jeśli zostaną dokładnie umyte. Podobnie jest w przypadku pozostałych aspiratorów na rynku zasilanych bateriami - żadne z nich nie zostało zaprojektowane tak, aby w pełni odizolować zasysaną wydzielinę od pozostałych części aspiratora. Każdorazowe czyszczenie urządzenia jest czasochłonnym i trudnym zajęciem.

W większości przypadków oczyszczenie takiego typu aspiratora jest wręcz niemożliwe, bo wymaga rozłożenia go na części. Aspirator Cleanoz to idealne rozwiązanie. Wystarczy po użyciu wymienić higieniczną nakładkę. W zestawie startowym otrzymasz 3 nakładki higieniczne gratis.

Cleanoz został zaprojektowany i opracowany przez specjalistów i pediatrów ENT (Ear, Nose & Throat Specialist - specjalistów od chorób nosa, ucha i gardła) z myślą specjalnie o noworodkach i niemowlętach oraz dzieciach do 3 roku życia.

W zestawie otrzymujesz:

- Aspirator CLEANOZ
- 3 wymienne wkłady higieniczne
- 3 baterie

Cena: 159 pln Aspirator do nosa CLEANOZ kupisz w sklepie www.babymama.pl

Komentarze do: Jak pokonać katar u niemowląt? (3)

arpka
arpka 28-07-2010 19:33

Zatkany nosek

1

Ja może będę mało oryginalna :-) ale też stawiam na homeopatyk. Euphorbium jest lekiem który mnie nie zawiódł i jak sięgam po niego to wiem że będzie dobrze. Oczyszcza nosek jak dobry odkurzacz :-) a i nawilżyć potrafi :... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
klaudia844
klaudia844 10-02-2010 13:18

Cena szok!

1

Nie chcę tutaj negować leku, gdyż go nie stosowałam u mojej córki, jednak stwierdzam, że cena jest zbyt wysoka. Czy dobry lek musi być rzeczywiście aż taki drogi? Czy nie można leczyć taniej, aczkolwiek równie skuteczni... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
asia29
asia29 08-02-2010 16:17

aerozol

1

Trochę drogi ten preparat o którym mowa w artykule. U nas sprawdza się Tańszy i bezpieczny bo homeopatyczny aerozol Euphorbium. Niszczy wirusy i bakterie, nie podrażniając i nie wysuszając śluzówki noska. Kosztuje około ... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze