Szukaj

Jak mierzyć temperaturę maluszkowi?

Podziel się
Komentarze0

Wysoka temperatura to jasny sygnał, że z maluchem dzieje się coś niedobrego. Dlatego warto systematycznie monitorować ciepłotę ciała dziecka. Co jednak robić, gdy pociecha nie toleruje ani zwykłego termometru, ani termometru w smoczku? My wiemy!


Zima zła

Okres jesienno – zimowy to czas wzmożonej aktywności wirusów i bakterii. Nic więc dziwnego, że to właśnie teraz szkraby chorują częściej niż zwykle. Zazwyczaj to właśnie podwyższona temperatura ciała dziecka jest pierwszym symptomem zbliżającej się infekcji. Dlatego zawsze wtedy, gdy maluszek zachowuje się inaczej niż zwykle, jest apatyczny, marudny, ospały, sprawdź temperaturę jego ciała. 

Jak mierzyć temperaturę

Młode mamy doskonale wiedzą, że pomiar temperatury ciała dziecka nie jest sprawą lekką, łatwą i przyjemną. Dzieci zwykle szybko się niecierpliwą, płaczą i marudzą, ponieważ nie lubią być „skazane” na kilka minut bezruchu – niezbędnego przy mierzeniu temperatury tradycyjnym termometrem. W odpowiedzi na zapotrzebowanie młodych mam i w trosce o komfort najmłodszych powstał termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera.


Bez dotyku

Termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera ze sklepu www.babymama.pl to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Wystarczy jedynie 5 sekund, aby wiedzieć, czy maluch gorączkuje czy nie. Jak działa termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera? To proste! Przystawiasz termometr do czoła dziecka, czekasz chwilę i już! Bez niepotrzebnych nerwów i łez. Kilka chwil i wszystko wiesz.

Termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera to szybki i dokładny pomiar temperatury ciała dziecka, także podczas snu maluszka. O tym, że bobas gorączkuje, poinformuje Cię alarm. A specjalna funkcja pamięci pozwoli Ci skontrolować aż 25 ostatnich wyników pomiarów!

Termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera to także duży i czytelny wyświetlacz LCD, dwie skale pomiaru (Celsjusz i Fahrenheit) i energooszczędność. SpongeBob Carrera posiada funkcję mierzenia temperatury jedzenia lub kąpieli w skali 22 – 80 stopni C.

Od dziś mierzenie temperatury nie będzie żadnym problemem. Termometr bezdotykowy SpongeBob Carrera ze sklepu www.babymama.pl - zakup na lata!

Komentarze do: Jak mierzyć temperaturę maluszkowi?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz