Szukaj

Odliczamy kilogramy do wakacji

Jeszcze przez miesiąc można skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej połączonej z pomiarami ciała w ramach ogólnopolskiej akcji „Przywitaj lato z nową sylwetką” organizowanej przez Centra Dietetyczne Naturhouse.


Chcąc rozpocząć odchudzanie jeszcze przed latem, warto skonsultować się najpierw ze specjalistą, który zdiagnozuje nasz problem i dobierze odpowiedni plan dietetyczny. Dobrą okazją do podjęcia decyzji o odchudzaniu i spotkania z ekspertem jest ogólnopolska kampania Naturhouse „Przywitaj lato z nową sylwetką”.

Akcja skierowana jest do osób, które chciałyby jeszcze przed wakacjami zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o smukłą sylwetkę na lato. Odwiedzając Centrum Naturhouse można skorzystać z bezpłatnej porady dietetycznej. Podczas wizyty dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary antropometryczne – bada ilości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie. Następnie na podstawie uzyskanych informacji określa przyczyny problemów z kilogramami oraz wskazuje błędy w odżywianiu.


Osoby, które do 7 lipca rozpoczną kurację w dowolnym Centrum Naturhouse na terenie całej Polski i podzielą się swoimi wrażeniami z przebiegu diety – opiszą swoją historię, przygotują fotorelację lub nagrają filmiki prezentujące rezultaty odchudzania, mogą wziąć udział w specjalnym konkursie. Spośród wszystkich nadesłanych prac, jury wybierze najciekawszą relację i nagrodzi jej autora wakacyjną wycieczką do ciepłych krajów. Do wygrania są również eleganckie wagi łazienkowe.

Więcej informacji o akcji „Przywitaj lato z nową sylwetką”oraz o konkursie można znaleźć na stronie www.latoznaturhouse.pl


Komentarze do: Odliczamy kilogramy do wakacji

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz